Program Andrzejkowy na żywo

28.11.2020 godz. 20:00 - 21:30, Ekspert: Ayla

Oglądaj
Andrzejki

Wróżby które sami możecie wykonać w domu: OCZYSZCZENIE INTENCJI

Wróżby poniżej opracowała Joanna Róża Kowalik

Potrzebne Ci będą:

  • Świece, tyle ile poczujesz, że jest Ci potrzebne,
  • Zioła,
  • Przyprawy,
  • Świeże kwiaty

Oczyszczenie intencji przeprowadź w wigilię Andrzeja.
Zgromadź kilka rodzajów kwiatów. Mogą być jednokolorowe lub wielobarwne. Wybierz tylko takie kwiaty i w takich kolorach, które poczujesz zmysłami. Następnie dodaj ozdoby, jakimi chciałabyś przybrać kwiaty. Stwarzając swój bukiet marzeń mów szeptem o swoich pragnieniach. Dobrze, kiedy świece zapalisz w tym samym kolorze co kwiaty. Pobudzaj magię, wprowadzając ją delikatnie w swoje życie. Kiedy, będziesz w połowie pracy nad swoim bukietem, odłóż go na chwilę. Weź ususzone zioła i przyprawy np.:  ziarenka ziela angielskiego, laski wanilii, korę cynamonu, gałkę muszkatołową, tymianku,  gałązki wierzby, szafranu, pietruszkę zieloną, miętę, majeranku, suszone płatki jaśminu itd.
Trzeba samemu dobrać zioła i przyprawy - intuicyjnie. Możesz świadomie nie wiedzieć do czego służą używane w Białej Magii, to intuicja ma wybrać za Ciebie, żeby oczyścić Twoje intencje. Następnie rozsyp zioła z przyprawami w tych miejscach mieszkania, czy domu gdzie poczujesz że jest potrzebna ich moc. Kiedy będziesz je rozsypywać po pomieszczeniach, myśl o tym, co ma wraz z nimi z Twojego domu odejść. Jutro, zmieć je szczotką na szufelkę ( nie zbieraj ręką) wsyp do torebki, a następnie rozsyp w trawę poza swoim domem. Usuwając je, rozsypując w trawę - czyli oddając Ziemi dajesz miejsce na wejście dobrych i pozytywnych zdarzeń, które odmienią Twoje życie. Wysypując i oddając Ziemi, to co z jej mocy powstało dziękuj Życiu, że masz tak wiele i że jesteś szczęśliwy.
Dobrze, kiedy rozsypało się już zioła i przyprawy, kiedy rozsypując je, wyszło to co uwiera w Duszy, możesz wrócić do dokończenia bukietu marzeń. Pamiętaj, marzenia mów w  czasie teraźniejszym. Świece zostaw, żeby wypaliły się do końca. W bukiet zanurz twarz, gdy skończysz. Poczuj delikatność płatków i zapach kwiatów. Poczuj jaką mają moc Życia, chociaż takie słabe. Teraz podziękuj za, to jak bardzo mocne i niezwykłe jest Twoje życie. Podziękuj, że spełniają się Twoje plany.
Marzenia, gdy mają czyste intencje spełnią się zawsze.

NASI EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.