Wróżby które sami możecie wykonać w domu: OCZYSZCZENIE INTENCJI

Wróżby poniżej opracowała Joanna Róża Kowalik

Potrzebne Ci będą:

  • Świece, tyle ile poczujesz, że jest Ci potrzebne,
  • Zioła,
  • Przyprawy,
  • Świeże kwiaty

Oczyszczenie intencji przeprowadź w wigilię Andrzeja.
Zgromadź kilka rodzajów kwiatów. Mogą być jednokolorowe lub wielobarwne. Wybierz tylko takie kwiaty i w takich kolorach, które poczujesz zmysłami. Następnie dodaj ozdoby, jakimi chciałabyś przybrać kwiaty. Stwarzając swój bukiet marzeń mów szeptem o swoich pragnieniach. Dobrze, kiedy świece zapalisz w tym samym kolorze co kwiaty. Pobudzaj magię, wprowadzając ją delikatnie w swoje życie. Kiedy, będziesz w połowie pracy nad swoim bukietem, odłóż go na chwilę. Weź ususzone zioła i przyprawy np.:  ziarenka ziela angielskiego, laski wanilii, korę cynamonu, gałkę muszkatołową, tymianku,  gałązki wierzby, szafranu, pietruszkę zieloną, miętę, majeranku, suszone płatki jaśminu itd.
Trzeba samemu dobrać zioła i przyprawy - intuicyjnie. Możesz świadomie nie wiedzieć do czego służą używane w Białej Magii, to intuicja ma wybrać za Ciebie, żeby oczyścić Twoje intencje. Następnie rozsyp zioła z przyprawami w tych miejscach mieszkania, czy domu gdzie poczujesz że jest potrzebna ich moc. Kiedy będziesz je rozsypywać po pomieszczeniach, myśl o tym, co ma wraz z nimi z Twojego domu odejść. Jutro, zmieć je szczotką na szufelkę ( nie zbieraj ręką) wsyp do torebki, a następnie rozsyp w trawę poza swoim domem. Usuwając je, rozsypując w trawę - czyli oddając Ziemi dajesz miejsce na wejście dobrych i pozytywnych zdarzeń, które odmienią Twoje życie. Wysypując i oddając Ziemi, to co z jej mocy powstało dziękuj Życiu, że masz tak wiele i że jesteś szczęśliwy.
Dobrze, kiedy rozsypało się już zioła i przyprawy, kiedy rozsypując je, wyszło to co uwiera w Duszy, możesz wrócić do dokończenia bukietu marzeń. Pamiętaj, marzenia mów w  czasie teraźniejszym. Świece zostaw, żeby wypaliły się do końca. W bukiet zanurz twarz, gdy skończysz. Poczuj delikatność płatków i zapach kwiatów. Poczuj jaką mają moc Życia, chociaż takie słabe. Teraz podziękuj za, to jak bardzo mocne i niezwykłe jest Twoje życie. Podziękuj, że spełniają się Twoje plany.
Marzenia, gdy mają czyste intencje spełnią się zawsze.

NASI EKSPERCI

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.