Wróżby które sami możecie wykonać w domu: WRÓŻBY Z KARTECZKAMI

Specjalnie dla Państwa Wróżka Lena Tall opracowała 5 pierwszych wróżb andrzejkowych, które sami możecie wykonać w domu:

a) Karteczka pod poduszką
Zanim pójdziemy spać, należy przy ogniu świec napisać na karteczkach imiona osób, które nam się podobają (zależy, kto sobie będzie wróżył: dziewczyna czy chłopak, więc wypisujemy imiona damskie albo męskie) i z którymi planujemy wspólną przyszłość. Następnie, tuż przed snem, włożyć je pod poduszkę i rano musimy wyciągnąć jedną z karteczek. Tak będzie nazywał się Twój przyszły partner.
b) Rzucanie karteczek (wróżba, która odbywa się w dużym gronie osób)
Należy przygotować dużo karteczek z imionami chłopców lub dziewcząt. Stajemy przodem lub świeczki i rzucamy za siebie garść karteczek (powinny one być wypisane na tekturkach lub grubym papierze). Karteczka, która upadła najbliżej nas mówi o tym, ze imię na niej napisane - będzie imieniem ukochanej osoby.
c) Imiona z kalendarza
Można też wróżyć z imion zapisanych w kalendarzu. Trzeba zamknąć oczy i w pokoju, gdzie są zapalone świece, otworzyć na chybił trafił kalendarz z imionami. Jeśli to kalendarz ścienny - mamy możliwość jedną, jeśli posługujemy się kalendarzem książkowym, musimy zasłonić palcem określony dzień.W ten sposób wywróżymy sobie imię przyszłego wybranka. Najczęściej w kalendarzach jest kilka imion w danym dniu, liczy się pierwsze damskie lub męskie imię, zapisane pod określona datą.Uwaga! Data nie ma żadnego znaczenia!

NASI EKSPERCI

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.