Program Andrzejkowy na żywo

28.11.2020 godz. 20:00 - 21:30, Ekspert: Ayla

Oglądaj
Andrzejki

Wróżby które sami możecie wykonać w domu: WRÓŻBY Z KARTECZKAMI

Specjalnie dla Państwa Wróżka Lena Tall opracowała 5 pierwszych wróżb andrzejkowych, które sami możecie wykonać w domu:

a) Karteczka pod poduszką
Zanim pójdziemy spać, należy przy ogniu świec napisać na karteczkach imiona osób, które nam się podobają (zależy, kto sobie będzie wróżył: dziewczyna czy chłopak, więc wypisujemy imiona damskie albo męskie) i z którymi planujemy wspólną przyszłość. Następnie, tuż przed snem, włożyć je pod poduszkę i rano musimy wyciągnąć jedną z karteczek. Tak będzie nazywał się Twój przyszły partner.
b) Rzucanie karteczek (wróżba, która odbywa się w dużym gronie osób)
Należy przygotować dużo karteczek z imionami chłopców lub dziewcząt. Stajemy przodem lub świeczki i rzucamy za siebie garść karteczek (powinny one być wypisane na tekturkach lub grubym papierze). Karteczka, która upadła najbliżej nas mówi o tym, ze imię na niej napisane - będzie imieniem ukochanej osoby.
c) Imiona z kalendarza
Można też wróżyć z imion zapisanych w kalendarzu. Trzeba zamknąć oczy i w pokoju, gdzie są zapalone świece, otworzyć na chybił trafił kalendarz z imionami. Jeśli to kalendarz ścienny - mamy możliwość jedną, jeśli posługujemy się kalendarzem książkowym, musimy zasłonić palcem określony dzień.W ten sposób wywróżymy sobie imię przyszłego wybranka. Najczęściej w kalendarzach jest kilka imion w danym dniu, liczy się pierwsze damskie lub męskie imię, zapisane pod określona datą.Uwaga! Data nie ma żadnego znaczenia!

NASI EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.