Celina

Celina

dostępny na telefon
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
0 Rozmów na chat
317 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
2233 Rozmów przez telefon
4847 Rozmów przez 708
12 Lat na portalu
Ostatnio
online
71944 Wyświetleń profilu
Celina

Wróżenie z kart przechodziło w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Wróżyła moja babcia, moja mama, wróżę ja i moje dwie córki. Jest to dar, którego nie można się nauczyć, trzeba się z nim urodzić. Nie mam nauczyciela , nikt nie jest moim wzorem czy mistrzem.

Idę swoją drogą, wiem, że ktoś mnie prowadzi i na pewno to nie jest człowiek. Karty stawiałam już jako nastolatka, potem, mimo to że nie zajmowałam się wróżeniem zawodowo, coraz więcej ludzi prosiło mnie o pomoc. Od 40 lat jest to moja pasja, moja misja i cel mojego życia, pomagać ludziom za pomocą wróżby. Ludzie, którym pomagam nie trafiają do mnie przypadkiem,ktoś ich do mnie kieruje ich dobry duch, opiekun lub ich własna intuicja. Jak przychodzą to wiem,że są na takim poziomie rozwoju duchowego, że zrozumieją moje rady i  pójdą wskazaną im drogą. Nasze życie zależy w dużej mierze od nas samych, od decyzji jakie podejmujemy, jaką drogę wybieramy, czy po drodze nie krzywdzimy innych. Gdyż wszystko co robimy do nas wraca. Dlatego, zwrócenie się o radę w trudnych momentach naszego życia do wróżki ma fundamentalne znaczenie dla naszej przyszłości. Czy wreszcie znajdziemy naszą drogę do szczęścia, czy znów pobłądzimy. Wróżka widzi więcej niż psycholog, psychoterapeuta czy psychiatra. Znajdę sposób na rozwiązanie twoich aktualnych problemów, postaram się uleczyć twoje cierpienie, zwrócę uwagę na to co ignorujesz a co okaże się kluczowe dla twojej przyszłości. Wróżę z kart klasycznych i anielskich nie wróżę z tarota, aby odciąć się definitywnie od złej energii i sił mroku, które przy tarocie są wyjątkowo aktywne i niebezpieczne. "Szatan ma dziś wiele wcieleń lub twarzy, które wyglądają całkiem niewinnie". Jeżeli potrzebujesz pomocy, wsparcia duchowego, rady, pocieszenia zapraszam na rozmowę.

Moim mottem życiowym jest zdanie z ewangelii św. Jana, które mówi:" Człowiek nie otrzyma niczego jeżeli nie będzie mu to dane z nieba". Według mnie " Lepiej nie mieć z Bogiem niż mieć z diabłem.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Jasnowidzenie, Numerologia, Dieta, Horoskop biznesowy na 2022 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2022 rok, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse, Zdrowie, Powierzchowność w zodiaku, Przyjaźń i uczucia, Słabości, Przyjemności, Dar uwodzenia, Planety a znaki zodiaku, Praca, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Zapachy, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Od 2 kwietnia do 20 kwietnia nie
Wtorek
będę dostępna.
Środa
Zapraszam po 20 kwietnia.
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.