Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop biznesowy na 2019 rok - Waga

W tym roku 2019 Wagom przyświecać będzie aura lekkiego zwątpienia, poczucia, że idzie się jakimś torem, który nie daje satysfakcji. Odczucia, że się gromadzi finanse, zdobyte umiejętności, stanowiska, podwyżki nie będzie tak cieszyć. Wielu z Was będzie potrzebować zastrzyku nowości. Brak poczucia równowagi, niedostatecznego przepływu gotówki może wpływać na motywację i zarządzanie biznesem. Wielu z Was może odczuwać, że stoi w miejscu, biznes się nie rozwija, stanowisko na jakim jesteście nie daje satysfakcji. Nie jest to też dobry czas na gromadzenie i inwestycje długofalowe raczej na decyzje o zmianie. W tym czasie będzie silna potrzeba zadecydowania i objęcia nowej drogi, wyboru z dwóch, co da zmianę finansową. Warto by decyzje były logiką podparte ale też zgadzały się z Waszym wnętrzem, sercem bo tylko wtedy traficie na dobre stanowisko, dobrą lokatę, dobre możliwości finansowania biznesu.

Horoskop biznesowy na 2019 rok został opracowany przez Kirke GajaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.