Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny biznesowy - Lew - Sierpień 2020

Odważne i bardzo silne osoby spod znaku lwa będą w sierpniu bardzo mocno kombinować. To czas w którym nietuzinkowe myślenie przyniesie zaskakujące efekty. Pokażcie się z jak najlepszej strony, wykorzystując do tego wszelkie możliwe sytuacje. W tym miesiącu sporą rolę odegrają także formalności. Być może trzeba będzie podpisać jakieś ważne dokumenty. Zadbajcie o szczegóły. Nie spieszcie się z decyzjami. Tuż po piętnastym sierpnia dojdzie do rozliczeń wszelkiego rodzaju. Coś lub kogoś trzeba będzie zostawić na poczet nowych koncepcji. Stare układy nie sprawdzą się już na przyszłość.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka ApoloniaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.