Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-02-23
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Lew - Luty 2020

Zwolnisz nieco tempa. Sprawy uczuciowe zejdą na dalszy plan, a sam będziesz odczuwał potrzebę dokonania podsumowań dotychczasowych działań. Chwilowe wątpliwości co do sensu trwania w relacji uczuciowej spowodują, że na chwilę odłączysz się od partnera. Niektóre Lwy zmęczone długo trwającą stagnacją podejmą decyzję o separacji i zaproponują przerwę w relacji. Dla singli luty również będzie miesiącem zastoju i samotności. Bardziej niezależne i twórcze Lwy będą potrafiły poradzić sobie z pustką, którą będą chciały zastąpić kreatywną inicjatywą na innych płaszczyznach życia. Niektóre single nawet same dojdą do wniosku, że potrzebują chwili dla siebie i nie będą desperacjo poszukiwać kogokolwiek do towarzystwa.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.