Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy 2020-04-01
na żywo godz. 13:00

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-04-01
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Lew - Marzec 2020

Miedzy tobą a partnerem mogą pojawić się niejasności i ostra wymiana zdań co do innego spojrzenia na wydatki. Będziesz musiał zdecydować się na kompromis i w niektórych sytuacjach odpuści, inaczej niezgodność w opiniach może przerodzić się w konflikt. Innym niebezpieczeństwem jest nadmierne przywiązywanie wagi do małostkowych spraw, niepotrzebne kłótnie i obrażanie się o drobiazgi. Wykaż się dojrzałością i męstwem w sprawach, które tego wymagają. Dobry czas dla wszystkich singli, gdyż pojawi się osoba, która na długo może zagościć w ich życiu. Warto, aby samotne Lwy jak najczęściej wybywały z domu i kierowały się poza miasto, gdyż właśnie w podróży mogą spotkać wielką miłość.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.