Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Lew - Sierpień 2020

Czekają cię nowe szanse i perspektywy na lepszą przyszłość. Zarówno dla singli, jak i Lwów pozostających w związku los otwiera nowe drzwi. Oznacza to, że single w tym miesiącu zapoczątkują nową relację, która będzie budowana na podłożu wspólnych wartości i oczekiwań. Otwórz się więc na przyjęcie do swojego życia bratniej duszy, osoby na którą od dawna czekałeś. W stałych związkach również wiele pozytywnych zmian, szczególnie na podłożu materialnym. Możliwe, że razem zamieszkacie, może wspólnie rozpoczniecie biznes lub budowę domu. Część Lwów złoży poważniejsze deklaracje swojemu ukochanemu, które zostaną ciepło przyjęte. Następuje nowy rozdział w życiu, w który warto wejść z przytupem i optymizmem.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.