Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Waga - Listopad 2019

Zodiakalne Wagi zmęczone już zastojem i rutyną panującą w ich relacji, podciągną rękawy i zabiorą się za działania. Wielu z Was spojrzy na swój związek przez pryzmat innych spraw, które pojawiły się w ostatnim czasie. Poczujesz potrzebę dokonania chłodnej analizy obecnej sytuacji, w której się znalazłeś, co sprawi, że w drugiej połowie miesiąca będziesz dokonywał zmian. W zależności od etapu związku nastąpią odpowiednie przetasowania. Single, szczególnie osoby będące już długo same, inaczej podejdą do sprawy poszukiwania odpowiedniego dla siebie partnera. Najpierw zaczniesz od metamorfozy własnej osoby, dzięki czemu nabierzesz pewności siebie. Dopiero później przystąpisz do podrywu. Może jeszcze się nie zakochasz, ale na pewno będziesz mógł liczyć na ognisty romans.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.