Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Waga - Sierpień 2020

Czeka cię miesiąc przepychu, rozrywki i samozadowolenia. Bez względu na to czy pozostajesz w stałym związku, czy jesteś singlem, do spraw uczuciowych będziesz podchodził dość egoistycznie. Często podkreślać będziesz swoje potrzeby i własne oczekiwania. Nawet jeśli popełniasz błędy, możesz ich nie zauważać i reagować złością, na każdą próbę krytyki twojej osoby. Często partner możesz ci zarzucać oziębłość i egoizm, co może rodzić problemy. Poprawią się jednak twoje relacje z partnerem w sypialni i na płaszczyźnie seksualnej będziesz spełniony. Niewykluczone, że oboje odważycie się wprowadzić nowości, aby urozmaicić życie seksualne. Samotne Wagi postawią na komfort i swobodę. Część singli świadomie wchodzić będzie tylko w przygodne relacje, nie chcąc się głębiej angażować.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.