Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Lipiec 2018

Koziorożce rozważające założenie firmy lub rozszerzenie działalności, mają teraz dobry okres na realizację swoich planów. Wszelkie formalności załatwicie w lipcu bez problemów, pojawi się też możliwość nowego źródła finansowania. Wszyscy już aktywnie prowadzący swój biznes mają okazję wykazać się wiedzą i profesjonalizmem. Pamiętajcie, nie pora ustalać na nowo priorytety, kiedy ważne dla Waszej firmy przedsięwzięcie jest w pełnym rozkwicie. Kierunek jest w tym momencie jeden - doprowadzenie do całkowitej realizacji zamierzeń. Macie wszelkie dane ku temu, by osiągnąć w pełni zasłużony sukces, zanosi się bowiem na transakcję zapewniającą znaczny zysk i stabilizację finansową.

Zagrożeniem może być tylko Wasz przemęczony system nerwowy i nadmierna pobudliwość. Zanim więc coś postanowicie - weźcie głęboki oddech i zbierzcie niezbędne informacje.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.