Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-08-19
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny biznesowy - Koziorożec - Sierpień 2019

Skrupulatne i dokładne Koziorożec będą niech zmęczone. Bowiem w tym czasie odczujecie mozolność swojej pracy. Wszystko co będziecie robić może wydawać się Wam nudne i monotonne. To uczucie dominować będzie aż do siedemnastego dnia miesiąca. Potem nagle i dynamicznie wszystko się zmieni. Dostać możecie nową propozycje lub mieć okazję do wyjazdu. Skorzystajcie z owych szans. Spontaniczne decyzje pobudzą Was do działania a tym samym do zmian. Planujecie porzucić dotychczasowe życie? Wiedzcie, iż będzie to właściwy czas i pora. Kierujcie się wewnętrznym impulsem. Moc przeczuć będzie stanowić główną siłą przewodnią.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka ApoloniaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.