Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Grudzień 2019

Stabilizacja, harmonia, spokój i pełnia szczęścia. Sprawy uczuciowe układać się będą z pomyślnością dla ciebie, co zagwarantuje ci poczucie stałości i bezpieczeństwa. Jeśli będziesz chciał wprowadzać nowości dla poruszenia związku, grudzień będzie na to dobrym momentem. Nie warto bać się spontaniczności, bo ona właśnie może wprowadzić świeżą energię w związek, tym bardziej, że jest wam to potrzebne. Nie wykluczone, że wraz z partnerem wyruszycie na romantyczną podróż z okazji np. rocznicy ślubu lub zaręczyn. Dla singli grudzień jest miesiącem przełomowym w ich życiu uczuciowym. Warto, aby osoby samotne otwarły się na nowe znajomości, gdyż los szykuje dla was niespodziankę. Jest duża szansa na zapoczątkowanie relacji przyjacielskiej, z której może zrodzić się miłość.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.