Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Rak - Lipiec 2020

Nadchodzą zmiany, które mogą cię zaskoczyć i tym samym nieco spowolnić. Mogą w twoim życiu dziać się zdarzenia, na które nie jesteś gotowy, a ich natężenie może zniechęcić cię do podejmowania inicjatywy. Trudniejszy czas dla singli, którzy mogą w drugiej połowie lipca zablokować się na nowe kontakty. W stałych związkach lekki zastój i życie obok siebie. W praktyce może to wyglądać tak, że każdy będzie zajęty swoimi sprawami, nie zwracając większej uwagi na partnera. Dla twojego partnera mogą za bardzo liczyć się finanse i utrzymanie rodziny. Ty z kolei skoncentrujesz się na reperowaniu swojego zdrowia. Możesz czuć się w tym miesiącu lekko osamotniony.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.