Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Byk - Sierpień 2019

Sporo nieporozumień i spięć w związku wywoła nieoczekiwana zmiana zachowania partnera. Zmienność nastroju, brak równowagi emocjonalnej i drażliwość ukochanego spowoduje, że przyczyn jego zachowania będziesz poszukiwał w sobie, co jeszcze bardziej Was od siebie odsunie. Wiele wskazywać może na to, iż partner ma trudności w wyjaśnieniu ci swoich problemów, które trapią go od dłuższego czasu, ale nie oznacza to, że zrezygnował on ciebie. Daj mu trochę czasu na dojście do siebie i poukładanie spraw, które psują jego samopoczucie. Samotne Byki więcej szczęścia będą miały do inicjowania krótkich, niezobowiązujących romansów, niż poznania nowej miłości. Nie powinno to jednak cię zniechęcać do otwierania się na nowe znajomości, gdyż zawsze zapewni ci to nowe doświadczenie, które wykorzystane w przyszłości, ułatwi wejście w trwały związek.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.