Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2019-05-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Byk - Maj 2019

Czarne chmury nad związkiem zodiakalnych Byków utrzymywać się będą jeszcze w tym miesiącu. Brak reakcji na zarzuty partnera i twoja niechęć do podejmowania walki o przezwyciężenie kryzysu, wprowadzi nieoczekiwane zmiany w twoim życiu uczuciowym. Uparty i zawzięty Byk w końcu się doigra i może zostać porzucony przez zmęczonego ciągłymi kłótniami partnera. Jeśli nie chcesz stracić tego na czym ci najbardziej zależy, to musisz wziąć teraz sprawy w swoje ręce. W przeciwnym razie możesz na długo nie otrząsnąć się po traumatycznym wydarzeniu jakim będzie rozwód. Natomiast single będą mieli więcej powodów do szczęścia. Na ich drodze bowiem pojawi się ktoś niezwykle fascynujący, kto zaimponuje im na długo. Twoje samotne serce w końcu napełni się radością i nadzieją.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.