Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Sławne pary - Byk

Audrey Hepburn i Mel Ferren
Byk - Panna

Przez 13 lat byli jedną z najsłynniejszych par świata filmu. Po rozwodzie, Audrey Hepburn zrezygnowała z kariery zawodowej, by uchronić swe drugie małżeństwo. Jako Natasza Rostowa w Wojnie i pokoju wspaniale ukazała uwodzicielskie zdolności pań spod znaku Byka.


Fred Aster i Ginger Rogers
Byk - Rak

Tych gwiazd nigdy nie wiązała miłość, lecz głęboka przyjaźń i doskonałe porozumienie na scenie. Połączyła ich pracowitość i inwencja – dzięki takiemu połączeniu osiągnęli szczyty kariery. Fred Aster to świetny przykład oryginalnej radości życia, tak charakterystycznej dla Byków.

 

Jaqies Dutronc i Francoise Hardy
Byk - Koziorożec

To nieco dziwna i tajemnicza para. Tych dwoje, prowadząc intensywne życie zawodowe, potrafiło ocalić intymność swego związku i uczynić go trwałym. Jacques Dutronc wyróżnia się nieco sarkastycznym poczuciem humoru i wydaje się drwić ze wszystkiego. Małomówny, ciągle w ruchu, umyka przed stabilizacją. Żyje chwilą i ją uważa za najcenniejszą. Bardzo sentymentalny, ale zarazem powściągliwy, pełen jest radości życia.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.