Da66ac8dfb94d43326b3fb415d3ed472
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2019-08-25
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Czasami sam sobie plączesz życie. Głównie za sprawą wyimaginowanych przeszkód jakie stawiasz na swojej drodze. Masz też problem z rozróżnieniem kiedy na coś należy poczekać, a kiedy należy działać natychmiast. Postaw na większą spontaniczność, zobaczysz że życie może być dzięki temu znacznie łatwiejsze. Nie wszystko można zaplanować i działać według utartych schematów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

Możesz już czuć się przemęczony codziennymi obowiązkami, ciągłą gonitwą. Nie rób nic na siłę, daj sobie chwilę wytchnienia, świat się nie zawali jeśli czegoś nie zrobisz na już. Musisz zacząć rozdzielać rzeczy ważne od ważniejszych, a Twój wypoczynek i dobre samopoczucie powinno być na pierwszym miejscu. Pamiętaj, że jeśli będziesz w kiepskiej kondycji, to nic nie będzie szło tak jak powinno. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Wspaniały dzień na przemyślenia i snucie planów na przyszłość, jeśli będziesz uważnym obserwatorem, może się okazać, że część z nich już jest do spełnienia. Wystarczy że wykażesz się wyczuciem i swoją kreatywnością. Nie zwracaj uwagi na krytycyzm niektórych osób z Twojego otoczenia, bo to oni właśnie ściągają Cię w dół. Bądź konsekwentny w swoim działaniu, a rezultaty mogą Cię zaskoczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Przemęczenie i nacisk codziennych obowiązków dadzą Ci się we znaki. Zaszalej dzisiaj i weź wolne od wszystkiego i wszystkich. Inaczej bardzo szybko wypalisz się i stracisz wenę do działania. Dobrze Ci zrobi samotny wypad za miasto, np. do lasu lub nad jezioro, nawet jeśli aura nie będzie do końca sprzyjająca, na pewno zmiana otoczenia da Ci wytchnienie i zregenerujesz swoje siły. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

Czeka Cię bardzo pracowity dzień, w większej mierze sam sobie narzucisz takie tempo. Jednak mimo zmęczenia będziesz zadowolony z rezultatów jakie uda Ci się osiągnąć. Wieczorem nie zapomnij o zasłużonej nagrodzie, ciepła kąpiel z olejkami w blasku świec, albo kocyk, książka i ulubiona herbata będą pięknym uwieńczeniem wspaniałego dnia i Twojego wysiłku. Nie daj sobie nikomu wejść na głowę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Dzień będzie bardzo wymagający, jednak Ty ze wszystkim sobie poradzisz, pod warunkiem, że nie będziesz brał na siebie pracy innych. Wszystko będzie zależało od Twojej asertywności. Nie rób też nic, dla tak zwanego świętego spokoju, bo nie będziesz w stanie uwolnić się od pasożytów. W domowym zaciszu też będziesz musiał tupnąć nogą, aby zakończyć sprawy, które doprowadzają Cie do furii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Czasami jesteś naiwny jak dziecko, a to uświadomi Ci rozmowa z dawno nie widzianą znajomą. Ona będzie do Ciebie podchodziła ze szczerymi intencjami, nieco będzie chciała Cię zbuntować przeciwko temu, że dajesz się wykorzystywać. W zasadzie będzie to milowy krok do zmian, zwłaszcza na tle zawodowym. Ważne abyś się nie bał walczyć o swoje, bo o innych umiesz, gorzej zadbać o własne podwórko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Nie dasz się zwieść miłym słówkom i komplementom. Dość szybko zadziała Twój instynkt samozachowawczy. Postaraj się też trzymać język za zębami, zbytnia wylewność może sprowadzić na Ciebie kłopoty. Uważaj dzisiaj na swoje finanse, ponieważ coś o czym mogłeś zapomnieć w ferworze obowiązków, dzisiaj da o sobie znać i będziesz musiał załatwiać coś na wariackich papierach, a to nie sprzyja racjonalnemu myśleniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Bardzo ciężko będzie Ci dzisiaj dojść do porozumienia z partnerem, jednak nie zrażaj się tym i przygotuj mu jakąś miłą niespodziankę na wieczór. Ktoś z Twojej rodziny poprosi Cię o przysługę, nie daj się długo prosić, a nawet postaraj się aby wyszło tak, że sam wyszedłeś z inicjatywą. Tylko później nie przechwalaj się tym, bo wyjdziesz na snoba i w drugą stronę może już to nie zadziałać tak sprawnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Dzień upłynie pod znakiem spraw rodzinnych, może nie wszystkie będą należały do tych przyjemnych, ale na pewno uda Ci się pozałatwiać i wyjaśnić wszelkie niedociągnięcia i zwady. Nie szarżuj jednak podczas zabawy, bo możesz się przeliczyć ze swoją sprawnością i siłami. Raczej postaw na lekką aktywność na świeżym powietrzu i na spędzeniu czasu ze swoimi bliskimi. Wieczorem weź ciepłą kąpiel i wygrzej mięśnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

Po raz kolejny przekonasz się, że Twoja niezależność jest Twoim ogromnym atutem, że jesteś dla kogoś przykładem i czerpie z Ciebie inspirację. Ta osoba przyjdzie do Ciebie po poradę wysłuchaj jej uważnie, a może sam dzięki temu znajdziesz rozwiązanie pewnej zagwozdki. Daj sobie więcej przestrzeni, nie musisz w żaden sposób spełnić czyichś oczekiwań, sam bądź z siebie zadowolony, reszta nie musi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Nieposkromiony optymizm i pozytywne nastawienie do świata będzie Ci towarzyszyć od rana. Zapragniesz więcej czasu poświęcać swoim bliskim i właśnie pod tym kątem zaplanujesz swój dzień. Nie zniechęcaj się jeśli nie wszystko będzie szło zgodnie z Twoim założeniem. Bierz to co daje Ci los, a szybko odkryjesz, że w takich warunkach też możesz być szczęśliwy wbrew wszystkiemu i wszystkim. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Miłość: Pora się trochę otworzyć emocjonalnie przed drugą połówką, dla drugiej strony to ważne. Praca: Będziesz budzić posłuch i szacunek wśród współpracowników, warto jednak uważać bo nie wszyscy będą zadowoleni. Finanse: Bardzo dobry tydzień...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Miłość: Wreszcie będzie szansa by pobyć trochę z osobą, którą kochasz. Jest możliwe, że wykorzystacie wspólne chwile na jakiś romantyczny wypad we dwoje. Praca: W nadchodzącym tygodniu będzie wreszcie okazja by odetchnąć od obowiązków. Bardzo Ci się to...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Miłość: Będzie romantycznie i jest okazja na wspaniałe miłosne uniesienia, jednak trzeba uważać na końcówkę tygodnia bo możliwa kłótnia. Praca: W tym tygodniu nie będziesz się czuć komfortowo w miejscu pracy. Byle do weekendu. Finanse: Nie jest źle jednak...

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Miłość: W tym tygodniu wzrost zainteresowania u płci przeciwnej. Okazja dla samotnych na znalezienie drugiej połowy. Praca: Czas się usamodzielnić i przestać pytać wciąż współpracowników o rady, wykazana inicjatywa bardzo zaprocentuje. Finanse: Kluczem do...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

Miłość: Lekka nutka romantyzmu ożywi wasze związki, pora wybrać się do kina, parku lub na koncert. Gwiazdy bardzo sprzyjają takim działaniom. Praca: W pracy czeka Cię stabilizacja, być może to dobra pora by wyrwać się na krótki urlop. Odpoczynek bardzo pomoże naładować...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Miłość: Nadchodzący tydzień da Ci wiele okazji do flirtu, na twej drodze pojawi się nowa przygodna znajomość która ma szanse przerodzić się w coś głębszego. Praca: Duża szansa na wspaniały sukces w pracy, ważne by skupić się na celu i nie rozproszyć za bardzo rzeczami...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Miłość: W miłości oprócz serca ważna też głowa, musisz uważać w tym tygodniu na swą drugą połowę. Kochaj, ale postępuj roztropnie. Praca: Dzięki twej wrodzonej cierpliwości osiągniesz wspaniały sukces w pracy. Inni będą Ci zazdrościć, dlatego zwróć uwagę na...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Miłość: To świetny czas by zrobić jakąś miłą niespodziankę drugiej połówce, gwiazdy będą sprzyjać tego typu inicjatywom. Praca: Czeka Cię niestety więcej pracy, lecz będzie Ci ona sprawiać dużą przyjemność. Tuż za rogiem krótki urlop. Finanse: Mimo dobrej...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Miłość: To będzie romantyczny tydzień pełen miłosnych uniesień, dobra passa w miłości sprawi, że rozkwitniesz na nowo. Praca: W pracy stabilizacja, jednak możliwy mały konflikt ze współpracownikiem. Radzę nie ulęgać emocjom, niedługo będzie okazja by na chwilę oderwać...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

Miłość: Czas na romantyczne spacery, można także iść w jakieś przyjemne miejsca, kino, restauracja.. Gwiazdy będą sprzyjać takim wydarzeniom. Praca: To dobry czas dla Ciebie, mimo że pracy sporo, to będzie ona Ci przynosić wiele korzyści. Finanse: Stabilność finansowa....

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

Miłość: Nie dawaj ponosić się zazdrości, wybitnie może to zaszkodzić w związku. Praca: Będziesz mieć satysfakcje z wykonywanej pracy, czasami jednak będzie Ci się wydawać ona trochę monotonna, ale nie będziesz się tym przejmować. Finanse: Jest dobrze, ale niewątpliwie może...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

Miłość: Okazja do flirtu, poznasz kilka sympatycznych osób i jest szansa, że z jedną z nich zaiskrzy. Praca: Będziesz odczuwać niestety nudę. Być może to małe wypalenie, lecz druga połowa tygodnia zapowiada się bardziej obiecująco. Finanse: Ten tydzień zapowiada się...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.