Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

Iweta
teraz niedostępny

Iweta

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 213255

Średnia ocen: 4.9
(798)
Ilość rozmów na chacie

(2010)
Ilość rozmów przez email

(17526)
Ilość rozmów przez smschat

(395)
Ilość rozmów przez telefon

(1448)
Ilość rozmów przez 700

(7)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Iweta

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Iweta

 

Dwadzieścia lat temu moje oczy zwróciły się ku kartom. TAROT mnie wybrał i odnalazł. Dzięki niemu, możemy ukazać przyszłość, ocenić szansę realizacji planów, dowiedzieć się, co szykuje los. TAROT podpowie też, czego mamy unikać, aby los był dla nas łaskawszy. Powie o uczuciach, obawach, strachu..., a nawet o rzeczach, które skrywamy bardzo głęboko w sobie, o których nie chcemy wiedzieć, zapomnieć, ale czasami muszą one ujrzeć światło, żebyśmy mogli dalej pójść dobrą i bezpieczną ścieżką, aż do celu. Posługuję się Tarotem średniowiecznym.

 

   Karty nas uczą i ostrzegają, ale od nas zależy, czy ich posłuchamy i sprawimy, że życie będzie łatwiejsze, głębsze, czystsze, czy będziemy dobrze działać we wszechświecie.

 

   Lubię pracować z talią KART CYGAŃSKICH. Są one szalenie emocjonalne, żywiołowe i bardzo czytelne. Jeżeli chodzi o takie dziedziny jak: miłość, zawiązki, uczucia...- to właściwe do interpretacji są karty cygańskie. Symbole pokazane w kartach zdecydowanie współpracują z moją intuicją. Kartomancja jest sztuką empiryczną. Oznacza, to że znaki, które zostały właściwie odczytane, przejawią się w następstwach, czyli w faktach, często nawet po wielu latach.

 

   Zachęcam Państwa do skorzystania z rozkładu CYGAŃSKIEJ MANDALI.

To rozkład o pełnej informacji, dotyczącej wszystkich życiowych spraw, między innymi: aktualne ziemskie sprawy, możliwości finansowe, realizacja nowy przedsięwzięć, podejście do swego zdrowia, związki partnerskie, emocjonalne, lęki, przed którymi uciekamy, nasze słabe punkty...W tej wróżbie uczestniczy cała talia Kart Cygańskich , z uwagi na dłuższy czas do wykonania Cygańskiej Mandali, proponuję ją poprzez e-mail, jako najdogodniejszą formę wróżby.

 

   Stworzyłam dla Was Kochani własną talię kart. Nazwałam ją KARTAMI ZMIANY.

   Karty te są dla tych osób, którym los ciągle coś odbiera, które przez dłuższy okres czasu, a nawet większość życia nie mogą  go zmienić na lepszy. A prawda jest taka, że najpierw musimy siebie zmienić, aby los odwrócił się pozytywnie dla nas. Jeżeli my ciągle popełniamy ten sam błąd, to świat wokół nas też się nie odmieni.

 

   Zapraszam na rozmowę poprzez e-mail, który daje naprawdę dużo możliwości w głębsze podejście do problemów i utrapień i przez to do wyciągnięcia obszernych rozwiązań. Kontakt między Państwem, a mną jest bliższy.

 

   Moi kochani, sporo osób już mnie pytało, czy to ja jestem na zdjęciu i ile mam lat? A więc odpowiadam.  Tak, to ja, zdjęcie aktualne - no, może grzywkę mam dłuższą. Mam czterdzieści lat i jestem osobą doświadczoną życiowo, dyskretną. Dzielę się z Wami swoim doświadczeniem i widzeniem w moich kartach.

 

   Kochani jeżeli Wam wróżę, to dajcie mi proszę chwilę na rozłożenie kart, na skupienie się w Wasze troski, abym mogła Wam odpowiedzieć, wyczytać wszystko co jest niezbędne do uwolnienia Was od niepokoju i wszelkich wahań. Muszę Wam coś jeszcze powiedzieć - jestem osobą bardzo emocjonalną, jeżeli piszecie mi o swoich problemach, to ja bardzo się w nie wczuwam. Przeżywam rozterki razem z Wami, nie raz z bijącym sercem. Nie potrafię inaczej, zawsze taka byłam. Kiedyś ktoś starszy ode mnie powiedział, że mam dar słuchania, tak bardzo potrzebny innym i dar udzielania pomocy, jeżeli nie słowem, czynem to chociaż  otuchą na lepszą przyszłość.

   Pragnę podziękować WAM KOCHANI za przychylne opinie na temat moich wróżb. I pamiętajcie możecie mi zaufać, zwrócić się o pomoc, zapytać też o zdrowie ukochanego zwierzaka.

 

   Drodzy Państwo, muszę jeszcze powiedzieć na temat sprawdzalności wróżb. Jeżeli jest rozkładana pełna wróżba ( przeszłość, teraźniejszość i przyszłość), to okres spełnienia w Tarocie, sięga do 2 lat.

 

   Kochani Moi, powrócę do tematu sprawdzalności wróżb, chociaż tyle się już o tym mówiło. Wróżba służy nam aby pomóc w razie potrzeby, aby uniknąć nieszczęść, aby podjąć właściwą decyzję...

   Dam może drastyczny przykład wróżby, ale wydaje mi się on bardzo wizualny...,,W najbliższym czasie czeka Panią/Pana wypadek samochodowy, karty ostrzegają, że może być śmiertelny. Przy tym wypadku stoi kobieta, prawdopodobnie będzie to z jej winy..." I co teraz? Czekamy, aż się wróżba spełni? Nie, robimy wszystko aby nie doszło do tego.

    Przecież to my tworzymy przyszłość, a kluczem do przyszłości jest TERAŹNIEJSZOŚĆ.  Ja otworzyłam dla WAS KOCHANI swoje serce, dlatego niektóre opinie bolą.

 

 

 

 Czytam w ludzkich myślach, jeżeli chcesz wiedzieć, co dana osoba myśli w obecnej chwili skontaktuj się ze mną.

 

 

Czuję energię nienarodzonych dzieci, to jest coś niepowtarzalnego. Jeżeli chcesz poczuć to samo, zadzwoń to jedyny kontakt kiedy czuję dziecko, a zbliża się jego termin.

 

UWAGA

Nowa usługa MAGIA NUMERU - napisz teraz , co chcesz, aby zagościło w Twoim życiu np. miłość, polepszenie stosunków w domu, przypływ pieniędzy bez wychodzenia z domu, dobre zyski, towarzyski dom....Już po 2 miesiącach magia liczby zaczyna działać.

usługa dostepna tylko poprzez maila.

Wasza Iweta.

 

Polecam nową usługę - wróżba z kart Nostradamusa :)


OPINIE:

kb40
(2017-07-27 23:15:44) 5
Jedyna i niezastąpiona!!!!
kb40
(2017-05-08 14:53:58) 5
Dziękuję za wszystko- za wyrozumiałość, pomoc i dar:))
kb40
(2017-04-19 13:20:53) 5
Naprawdę tyle wiary, że będzie dobrze i tyle pocieszenia!!!!! Fachowość w każdym calu!!!!! Iwetka jest niezastąpiona :))))
kb40
(2017-04-10 23:48:28) 5

Grafik:

Poniedziałek:
od 10 do 13; od 17 do 22
Wtorek:
od 10 do 13; od 17 do 22
Środa:
od 10 do 13; od 17 do 22
Czwartek:
od 10 do 13; od 17 do 22
Piątek:
od 10 do 13; od 17 do 24
Sobota:
od 14 do 24
Niedziela:
od 14 do 22Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.