Heart_5
Iweta

Iweta

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 235976

Średnia ocen: 4.9

819 Rozmów na chat
1199 Zrelizowanych e-maili
17622 Odpowiedzi na SMS
404 Rozmów przez telefon
1466 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Iweta

POLSKI 
Iweta

 

Dwadzieścia lat temu moje oczy zwróciły się ku kartom. TAROT mnie wybrał i odnalazł. Dzięki niemu, możemy ukazać przyszłość, ocenić szansę realizacji planów, dowiedzieć się, co szykuje los. TAROT podpowie też, czego mamy unikać, aby los był dla nas łaskawszy. Powie o uczuciach, obawach, strachu..., a nawet o rzeczach, które skrywamy bardzo głęboko w sobie, o których nie chcemy wiedzieć, zapomnieć, ale czasami muszą one ujrzeć światło, żebyśmy mogli dalej pójść dobrą i bezpieczną ścieżką, aż do celu. Posługuję się Tarotem średniowiecznym.

 

   Karty nas uczą i ostrzegają, ale od nas zależy, czy ich posłuchamy i sprawimy, że życie będzie łatwiejsze, głębsze, czystsze, czy będziemy dobrze działać we wszechświecie.

 

   Lubię pracować z talią KART CYGAŃSKICH. Są one szalenie emocjonalne, żywiołowe i bardzo czytelne. Jeżeli chodzi o takie dziedziny jak: miłość, zawiązki, uczucia...- to właściwe do interpretacji są karty cygańskie. Symbole pokazane w kartach zdecydowanie współpracują z moją intuicją. Kartomancja jest sztuką empiryczną. Oznacza, to że znaki, które zostały właściwie odczytane, przejawią się w następstwach, czyli w faktach, często nawet po wielu latach.

 

   Zachęcam Państwa do skorzystania z rozkładu CYGAŃSKIEJ MANDALI.

To rozkład o pełnej informacji, dotyczącej wszystkich życiowych spraw, między innymi: aktualne ziemskie sprawy, możliwości finansowe, realizacja nowy przedsięwzięć, podejście do swego zdrowia, związki partnerskie, emocjonalne, lęki, przed którymi uciekamy, nasze słabe punkty...W tej wróżbie uczestniczy cała talia Kart Cygańskich , z uwagi na dłuższy czas do wykonania Cygańskiej Mandali, proponuję ją poprzez e-mail, jako najdogodniejszą formę wróżby.

 

   Stworzyłam dla Was Kochani własną talię kart. Nazwałam ją KARTAMI ZMIANY.

   Karty te są dla tych osób, którym los ciągle coś odbiera, które przez dłuższy okres czasu, a nawet większość życia nie mogą  go zmienić na lepszy. A prawda jest taka, że najpierw musimy siebie zmienić, aby los odwrócił się pozytywnie dla nas. Jeżeli my ciągle popełniamy ten sam błąd, to świat wokół nas też się nie odmieni.

 

   Zapraszam na rozmowę poprzez e-mail, który daje naprawdę dużo możliwości w głębsze podejście do problemów i utrapień i przez to do wyciągnięcia obszernych rozwiązań. Kontakt między Państwem, a mną jest bliższy.

 

   Moi kochani, sporo osób już mnie pytało, czy to ja jestem na zdjęciu i ile mam lat? A więc odpowiadam.  Tak, to ja, zdjęcie aktualne - no, może grzywkę mam dłuższą. Mam czterdzieści lat i jestem osobą doświadczoną życiowo, dyskretną. Dzielę się z Wami swoim doświadczeniem i widzeniem w moich kartach.

 

   Kochani jeżeli Wam wróżę, to dajcie mi proszę chwilę na rozłożenie kart, na skupienie się w Wasze troski, abym mogła Wam odpowiedzieć, wyczytać wszystko co jest niezbędne do uwolnienia Was od niepokoju i wszelkich wahań. Muszę Wam coś jeszcze powiedzieć - jestem osobą bardzo emocjonalną, jeżeli piszecie mi o swoich problemach, to ja bardzo się w nie wczuwam. Przeżywam rozterki razem z Wami, nie raz z bijącym sercem. Nie potrafię inaczej, zawsze taka byłam. Kiedyś ktoś starszy ode mnie powiedział, że mam dar słuchania, tak bardzo potrzebny innym i dar udzielania pomocy, jeżeli nie słowem, czynem to chociaż  otuchą na lepszą przyszłość.

   Pragnę podziękować WAM KOCHANI za przychylne opinie na temat moich wróżb. I pamiętajcie możecie mi zaufać, zwrócić się o pomoc, zapytać też o zdrowie ukochanego zwierzaka.

 

   Drodzy Państwo, muszę jeszcze powiedzieć na temat sprawdzalności wróżb. Jeżeli jest rozkładana pełna wróżba ( przeszłość, teraźniejszość i przyszłość), to okres spełnienia w Tarocie, sięga do 2 lat.

 

   Kochani Moi, powrócę do tematu sprawdzalności wróżb, chociaż tyle się już o tym mówiło. Wróżba służy nam aby pomóc w razie potrzeby, aby uniknąć nieszczęść, aby podjąć właściwą decyzję...

   Dam może drastyczny przykład wróżby, ale wydaje mi się on bardzo wizualny...,,W najbliższym czasie czeka Panią/Pana wypadek samochodowy, karty ostrzegają, że może być śmiertelny. Przy tym wypadku stoi kobieta, prawdopodobnie będzie to z jej winy..." I co teraz? Czekamy, aż się wróżba spełni? Nie, robimy wszystko aby nie doszło do tego.

    Przecież to my tworzymy przyszłość, a kluczem do przyszłości jest TERAŹNIEJSZOŚĆ.  Ja otworzyłam dla WAS KOCHANI swoje serce, dlatego niektóre opinie bolą.

 

 

 

 Czytam w ludzkich myślach, jeżeli chcesz wiedzieć, co dana osoba myśli w obecnej chwili skontaktuj się ze mną.

 

 

Czuję energię nienarodzonych dzieci, to jest coś niepowtarzalnego. Jeżeli chcesz poczuć to samo, zadzwoń to jedyny kontakt kiedy czuję dziecko, a zbliża się jego termin.

 

UWAGA

Nowa usługa MAGIA NUMERU - napisz teraz , co chcesz, aby zagościło w Twoim życiu np. miłość, polepszenie stosunków w domu, przypływ pieniędzy bez wychodzenia z domu, dobre zyski, towarzyski dom....Już po 2 miesiącach magia liczby zaczyna działać.

usługa dostepna tylko poprzez maila.

Wasza Iweta.

 

Polecam nową usługę - wróżba z kart Nostradamusa :)

Grafik:

Poniedziałek
od 10 do 13; od 17 do 22
Wtorek
od 10 do 13; od 17 do 22
Środa
od 10 do 13; od 17 do 22
Czwartek
od 10 do 13; od 17 do 22
Piątek
od 10 do 13; od 17 do 24
Sobota
od 14 do 24
Niedziela
od 14 do 22

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.