Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-02-24
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Odcienie męskości - Rak

Rak to typowy panikarz, jest bardzo uczuciowy ale stara się tego nie pokazywać. Dlatego łatwo go zranić. Szuka matczynej opieki i wyrozumiałości, nie lubi gdy się go poucza, ma tendencje do buntu i obrażania się. Często miewa humory co może być uciążliwe dla osób w jego otoczeniu, tak samo jak jego niekonsekwencja. Najbardziej w związku brakuje mu szczerej rozmowy. Szuka kobiety opiekuńczej i czułej, której będzie mógł się wypłakać i która go przytuli. Najbardziej na świecie potrzebuje ciepła i czułości. Jednak gdy na taką trafi, ciężko mu się przełamać by ją poznać. Zazwyczaj czeka na jej sygnał. Nie toleruje głośnych i kłótliwych osób, ani takich co go strofują. Uważa że dobre małżeństwo cechuje udany seks. Nie dopuszcza, by partnerka została niezaspokojona. Jest przy tym bardzo zaborczy, nie toleruje zdrady i za każdym razem pokazuje że kobieta jest „jego”. W jego fantazjach dominują sytuacje, w których partnerka seksualna jest obca, poznana na imprezie. Podczas fantazji kocha się przy użyciu gadżetów i zabawek ale bez miłości. Wtedy też pozwala sobie na wiele więcej niż w rzeczywistości. W łóżku nie dopuszcza do nudy, jest wręcz nieobliczalny. Spróbuje wszystkiego by seks nie był tylko spełnieniem obowiązku. Jest stały w uczuciach, wiernym i zaskakującym kochankiem.

Odcienie męskości został opracowany przez An-MariNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.