Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistkaAgnelya
zajęty: prowadzi rozmowę

Tarocistka Agnelya

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 211294

Średnia ocen: 4.9
(2988)
Ilość rozmów na chacie

(717)
Ilość rozmów przez email

(10294)
Ilość rozmów przez smschat

(365)
Ilość rozmów przez telefon

(2121)
Ilość rozmów przez 700

(371)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarocistka Agnelya

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Horoskop biznesowy na 2019 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Tarocistka Agnelya

Pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy, ale nie sprzedaję marzeń. Podpowiadam jak rozwiązać trudne sytuacje losowe, jak zaprowadzić ład i szczęście wokół. Jeśli ktoś nie jest gotowy na zmierzenie się z rzeczywistością i przyjęcie prawdy proszę do mnie nie dzwonić bo nie mam czarodziejskiej różdżki.

            Uwaga: Od 1 do 18 sierpnia przebywam na urlopie. Zapraszam na wróżby po powrocie.                     

W życiu są różne chwile nie tylko radosne ,jest też smutek, są łzy ,bezsilność z różnych powodów; z bólu złamanego serca, poczucia samotności czy smutnej diagnozy lekarskiej...na te i inne sytuacje podpowiem Tobie skuteczne rozwiązania ,na pewno Cię nie uleczę bo nie jestem lekarzem ,nie dam też fałszywej obietnicy ,że będzie cudownie bo wszyscy wiemy ,że samo nic się nie zmieni ,praca sama nie przyjdzie, związek się w cudowny sposób nie naprawi ,a miłość nie zastuka do naszych drzwi.
Podam Ci za to klucz jak rozwiązać swoje problemy by zostały one tylko wspomnieniem. Podzielę się z Tobą" przepisem" jak osiągnąć szczęście bo głęboko wierzę ,że każdy może być szczęśliwy.
Wiem, że dla niejednego z Was wydatek na czat czy rozmowę ze mną może być za duży a może nie wierzycie ,że mogę pomóc wam rozwiązać wasze kłopoty .
Tylko jak to sprawdzicie pozostając bierni ? Cudów nie ma i ja wam ich nie obiecuję .
Wierzę w to ,że każdy może być szczęśliwy w miłości ,mieć fajną pracę i dobrze zarabiać .Posiadam również wiedzę, która może i wam pomóc w drodze do szczęścia. Jeśli wydaje Ci się, że nie ma dla Ciebie już nadziei, napisz do mnie, wskazówki z moich kart pomogą także uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami.
Zapraszam na czat ze mną i do telefonów kiedy jestem online i mam status wolny odbieram każde połączenie. Dzwoń ,nie zwlekaj!

Odpowiadam na wszystkie SMS po 18:00 można pisać nawet jak nie jestem online. Chcesz pilnie odpowiedź napisz do mnie lub zadzwoń.


OPINIE:

(2018-12-10 18:10:50) 5
100% prawdy, dziekuje
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuje i wszystkiego dobrego życzę💜
(2018-06-13 23:07:57) 1
Niestety wróżba się nie sprawdziła
(2018-04-18 20:26:56) 5
dziękuje bardzo
(2018-03-17 17:39:28) 5
Będąc szczerym - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Rozmawiałem na online chat z wieloma tarocistkami na tej stronie jednak pierwszy raz miałem przyjemność rozmowy z prawdziwym specjalistą w tej dziedzinie. Będę wracał z miłą chęcią bo wiem, że od tej osoby dowiem się prawdy. Do każdej osoby, która zastanawia się nad skorzystaniem z usług tej osoby - WARTO! Po prostu się połącz i zacznij pytać o swoje życie.

Grafik:

Poniedziałek:
jeśli przez dłuższy czas nie
Wtorek:
odpisuje na sms,proszę mieć
Środa:
pewność,że odpiszę po18:00
Czwartek:
jestem po 22:00
Piątek:
zawsze wieczorem
Sobota:
w nocy jestem też zalogowana
Niedziela:
jestem po 14:00,ale sprawdźStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.