Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

dostępny telefon
Wysłuchaj wiadomość

Dzień dobry! 
Zapraszam do skorzystania z moich usług jako doświadczonego Jasnowidza i wróżki, i oferuję wszechstronne doradztwo w następujących dziedzinach życia:

1. Miłość i relacje: Otrzymasz wskazówki dotyczące relacji partnerskich, rozwoju uczuć oraz zrozumienia jak działają ludzie i co zrobić, by mieć na nich wpływ. Jesli jesteś w związku, dokonam analizy Twojej sytuacji, byś lepiej mogła/mógł zrozumieć dynamikę między Tobą a Twoim partnerem, a moje wskazówki pomogą Ci zbudować trwałą i pełną miłości relację. Jeśli jesteś osobą poszukującą miłości, wskażę, gdzie jej szukać.

2. Kariera i finanse: Otrzymasz prognozy dotyczące Twojej ścieżki zawodowej, możliwości rozwoju kariery i osiągnięcia finansowego sukcesu.

Dowiesz się o potencjalnych możliwościach, które mogą się pojawić na Twojej drodze zawodowej, a także o wyzwaniach, które warto będzie pokonać. Moje wskazówki pozwolą Ci podejmować bardziej świadome decyzje w kwestii kariery i rozwoju zawodowego. Mogę wskazać obszary, w których masz największy potencjał rozwoju. Odkryjesz swoje talenty i zdolności, które mogą być wykorzystane do osiągnięcia sukcesu w wybranej dziedzinie. Mogę również rzucić światło na Twoje finanse i ukazać potencjalne źródła dochodu oraz okazje inwestycyjne.

3. Przeszłość i przyszłość: Odkryję tajemnice Twojej przeszłości oraz przewidzę potencjalne wydarzenia w Twojej przyszłości.

Pomogę zgłębić wydarzenia z Twojej przeszłości, które mogą mieć wpływ na obecną sytuację. Umożliwi to lepsze zrozumienie źródeł Twoich przekonań, emocji i wyborów, co pozwoli na dokonanie przewartościowania i uwolnienie się od negatywnych wzorców. Dzięki swoim zdolnościom, jako Jasnowidz i wróżka mogę rzucić światło na przyszłość, ujawniając, co się może wydarzyć. Otrzymasz też wskazówki dotyczące potencjalnych okazji, wyzwań i zmian, które mogą Cię spotkać. A to pozwoli być lepiej przygotowanym, by podjąć odpowiednie kroki, aby osiągnąć pożądane cele.

4. Wybory życiowe: Wesprę Cię w podjęciu trafnych decyzji, które wpłyną pozytywnie na Twoje życie.

Pomogę Ci spojrzeć na swoją sytuację z różnych perspektyw, zrozumieć dostępne możliwości i ocenić potencjalne konsekwencje. Dzięki temu, będziesz mogła/mógł podjąć bardziej świadome i przemyślane decyzje. Otrzymasz bowiem wskazówki dotyczące tego, które decyzje mogą przynieść pozytywne efekty, a które mogą wiązać się z ryzykiem lub trudnościami.

5. Duchowość i rozwój osobisty: Pomogę Ci odkryć głębsze znaczenie duchowego rozwoju i rozwoju osobistego.

Pomogę Ci spojrzeć w głąb siebie i zrozumieć Twoje duchowe pragnienia oraz poszukiwania. Wspólnie zgłębimy pytania o sens życia, wartości, a także związki między ciałem, umysłem i duchem. Otrzymasz wskazówki dotyczące sposobów, w jakie możesz pogłębić swoje duchowe zrozumienie i doświadczenie. Nauczysz się słuchania się w swojej intuicji i wewnętrznego głosu.

Zaufaj więc moim zdolnościom jasnowidzenia i moim wróżbom, i skontaktuj się ze mną już dziś.

Polecam też moje Usługi Dodatkowe, a zwłaszcza wróżbę o nazwie: 3x3, bardzo popularną wśród klientów ze względu na trafność i bardzo przystępną cenę, aż za 3 zadane pytania! A nowa usługa, to Portret numerologicznych indywidualny i dla par.   

(NIE odpowiadam na pytania dotyczące Zdrowia oraz uprzejmie informuję, że nie wróży się Paniom, które są w ciąży)

Miłości i Mocy!

Jasnowidz Rebeka

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
13-00
Wtorek
10-00
Środa
21.30-00 (10.04, 2024)
Czwartek
10-00
Piątek
14-00 (29.03)
Sobota
Wolne (30.03)
Niedziela
Po zalogowaniu 31.03)

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.