Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Oczyszczanie energetyczne

Pomóż sobie być wolnym człowiekiem od negatywnych programów, które tkwią w Twojej Podświadomości! 

Zamawiając Oczyszczanie w tytule e-maila wpisz: Oczyszczanie energetyczne i co mam dla Ciebie oczyścić. 

Na czym polega Oczyszczanie energetyczne? 

Oczyszczanie energetyczne to proces, który ma na celu usunięcie negatywnych energii i emocjonalnych więzów, które mogą ciążyć na twojej psychice i ciele energetycznym. W przypadku trudnej relacji z mężczyzną, oczyszczanie może pomóc w uwolnieniu się od toksycznych wzorców i emocjonalnych zależności, które utrudniają pójście naprzód. Aby przeprowadzić oczyszczanie energetyczne, warto skorzystać z pomocy terapeuty/uzdrowiciela energetycznego, zaś kluczowym elementem jest zamiar i gotowość do uwolnienia się od tych połączeń oraz praca nad własnym wnętrzem.

W jaki sposób może być przeprowadzone?

Oczyszczanie energetyczne może być przeprowadzone na odległość przesyłając uzdrawiającą energię do klienta, niezależnie od fizycznej odległości dzielącej obie osoby.

Jak przebiega scenariusz? 
A teraz kilka kroków, które  są stosowane w oczyszczaniu: 1. *Ustalenie Intencji*: Zarówno uzdrowiciel, jak i klientka/klient powinni ustalić jasną intencję dla sesji oczyszczania. Intencja powinna być skoncentrowana na uwolnieniu i oczyszczeniu z negatywnych energii oraz emocjonalnych więzów. 2. *Zaangażowanie Klientki*: Klientka powinna być w stanie relaksu i otwartości na odbiór energii. O omówionej porze  może np. wygodnie się położyć. 3. *Wykorzystanie Symboli i Narzędzi*: Uzdrowiciel ma do wyboru różne techniki takie jak Reiki, czy też takie narzędzia jak kryształy, karty tarota, wahadełko  lub inne przedmioty mające znaczenie energetyczne, aby skoncentrować i przesłać energię. 4. *Sesja Oczyszczania*: Uzdrowiciel medytuje i koncentruje się na przesyłaniu energii oczyszczającej do klienta/klientki wykorzystując wizualizację połączenia energetycznego, które przekracza przestrzeń fizyczną. 5. *Ochrona Energetyczna*: Po sesji uzdrowiciel zapewnia ochronę energetyczną dla siebie i klientki, aby zapobiec ponownemu przywiązaniu się negatywnych energii. 6. *Podsumowanie i Dalsze Wskazówki*: Po sesji uzdrowiciel na życzenie klientki/klienta może omówić jej  wrażenia i da wskazówki co robić, aby utrzymać stan oczyszczenia energetycznego.
Pamiętaj, że oczyszczanie energetyczne  wymaga wiary i zaufania między klientką a uzdrowicielem, a także otwartości na doświadczenie, które może wykraczać poza granice tradycyjnego pojmowania przestrzeni i czasu.  

Miłości i Mocy!

Jasnowidz Rebeka 

Cena: 399