NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

urlop do 2024-06-16
Wysłuchaj wiadomość

Przesłanie od Aniołów

Droga Przyjaciółko i Drogi Przyjacielu! 
Chciałabym Cię zachęcić do skorzystania z  usługi: Przesłanie od Aniołów, a która polega na dostarczeniu Ci duchowego przesłania, które pomoże  odnaleźć wewnętrzną równowagę i spokój.

Aniołowie są istotami energetycznymi, które służą jako pośrednicy między Bogiem a ludźmi, przynosząc wsparcie, mądrość i ochronę.

Przesłanie opisze Twoje wewnętrzne  cechy, ktrórych możesz nie być swiadoma/y, a które uda się wydostać na zewnątrz i  wtedy zamanifestujesz swoją obecność jako nowa TY. Tą odrogą otrzymasz też poradę gdzie szukać rozwiązania swoich problemów, w jaki sposób próbować zrealizować swoje plany i marzenia.  

Duchowe przesłanie, które otrzymasz jest spersonalizowane i dostosowane do Twoich potrzeb i celów. Jest inspirujące i motywujące, a także pomoże Ci przezwyciężyć trudności, odnaleźć swoją drogę i osiągnąć sukcesy w życiu. Przesłania są pełne miłości, pozytywnej energii i nadziei, co pozwoli Ci na osiągnięcie wewnętrznego spokoju i szczęścia. Często zaczynają się słowami:  "Drogi mój", "Kochany/a", "Dziecię moje", "Bracie/Siostro", "Przyjacielu/Przyjaciółko" lub podobnymi. Te słowa mają na celu przypomnienie nam, że jesteśmy kochani i że anioły są zawsze obok nas, gotowe do pomocy. Przekaz otrzymuję metodą pisma automatycznego tzn. podczas pisania ręka porusza się samodzielnie, a słowa, zdania i obrazy tworzą się na papierze i nie kontroluję treści ani na nie nie wpływam,

Nie czekaj, tylko poproś o Duchowe Przesłanie od Aniołów, a przestaniesz martwić się o siebie i swój Los. W treści emaila wpisz: Przesłanie od Aniołów.  Następnie jakiego problemu lub sfery życia ma dotyczyć. Opisz, czego na serio potrzebujesz i wyślij.  

A oto przykładowy fragment  Przesłania od Aniołów  dla Anny (imię zmienione), która poprosiła o wsparcie, aby być bardziej ambitną i uczyć się systematycznie podczas studiów na Wyższej Uczelni. 

Kochana Przyjaciółko ! 

Rozpalamy ogień Twojej ambicji, a nasze skrzydła podtrzymują Cię w Twojej drodze do wiedzy. Wszystko, czego pragniesz osiągnąć, leży w Twoim zasięgu. Bądź wytrwała, systematyczna i nieustępliwa w dążeniu do celu.

Pamiętaj, że każdy krok, jaki podejmujesz w kierunku nauki, przynosi owoc. Nie zniechęcaj się przeszkodami, ale traktuj je jako szanse do nauki i rozwoju. Niech Twoja ciekawość prowadzi Cię na nowe ścieżki i odkrywaj nieznane obszary wiedzy.

Zaufaj swojemu wewnętrznemu przewodnictwu i słuchaj intuicji. Będziemy obok Ciebie, wspierając Cię w odkrywaniu nowych horyzontów. Otwórz się na inspirację, która może przyjść z różnych źródeł. Niech Twoje studia będą podróżą odkrywania siebie i rozwijania swoich talentów.

Pamiętaj również o równowadze. Zadbaj o swoje ciało, umysł i ducha ... .

Niech Twoja pasja do nauki i rozwijania się prowadzi Cię do osiągania wyznaczonych celów. Wiemy, że jesteś zdolna do osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz. Uwierz w siebie, podążaj za swoim sercem i nieustannie poszerzaj swoje horyzonty.

Jesteśmy zawsze przy Tobie, wspierając Cię na Twojej drodze rozwoju. Błogosławimy Cię w Twojej ambitnej podróży po wiedzę i samodoskonalenie. (....)

Twoi Aniołowie pod przewodnictwem Archanioła Raziela

( Archanioł Raziel to  patron nauki, wsparcie dla odkrywców, nauczycieli, uczniów, studentów i tych, którzy pragną zdobywać wiedzę.)

Miłości i Mocy !

Jasnowidz Rebeka

Cena: 60 PLN