Heart_5
TarocistkaAgnelya

Tarocistka Agnelya

prowadzi rozmowę
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 224285

Średnia ocen: 4.9

3164 Rozmów na chat
722 Zrelizowanych e-maili
10805 Odpowiedzi na SMS
453 Rozmów przez telefon
2594 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Tarocistka Agnelya

Promocja
Obszerna Analiza tarotowa 1 sfery życiowej, np.uczucia. Koszt 94 zł. zamiast 150 zł
POLSKIANGIELSKI 
Tarocistka Agnelya

Zapraszam do zakupienia:

Kalendarza na rok 2020 z talizmanem na szczęście i bogactwo. Kalendarz konsekrowany szamańskim rytuałem oraz karty- talizmany miłości.

Z powodu  wyjazdu do Grecji będę w ograniczonym dostępie logowała się na portalu. W dniach 2- 18 XI zapraszam do usług tylko email.

Pomogę Ci rozwiązać Twoje problemy, ale nie sprzedaję marzeń. Podpowiadam jak rozwiązać trudne sytuacje losowe, jak zaprowadzić ład i szczęście wokół. Jeśli ktoś nie jest gotowy na zmierzenie się z rzeczywistością i przyjęcie prawdy proszę do mnie nie dzwonić bo nie mam czarodziejskiej różdżki.

                    

W życiu są różne chwile nie tylko radosne, jest też smutek, są łzy, bezsilność z różnych powodów; z bólu złamanego serca, poczucia samotności czy smutnej diagnozy lekarskiej... na te i inne sytuacje podpowiem Tobie skuteczne rozwiązania, na pewno Cię nie uleczę bo nie jestem lekarzem, nie dam też fałszywej obietnicy, że będzie cudownie bo wszyscy wiemy ,że samo nic się nie zmieni, praca sama nie przyjdzie, związek się w cudowny sposób nie naprawi a miłość nie zastuka do naszych drzwi.
Podam Ci za to klucz jak rozwiązać swoje problemy by zostały one tylko wspomnieniem. Podzielę się z Tobą "przepisem" jak osiągnąć szczęście bo głęboko wierzę, że każdy może być szczęśliwy.
Wiem, że dla niejednego z Was wydatek na czat czy rozmowę ze mną może być za duży a może nie wierzycie, że mogę pomóc wam rozwiązać wasze kłopoty.
Tylko jak to sprawdzicie pozostając bierni ? Cudów nie ma i ja wam ich nie obiecuję.
Wierzę w to, że każdy może być szczęśliwy w miłości, mieć fajną pracę i dobrze zarabiać. Posiadam również wiedzę, która może i wam pomóc w drodze do szczęścia. Jeśli wydaje Ci się, że nie ma dla Ciebie już nadziei, napisz do mnie, wskazówki z moich kart pomogą także uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami.
Zapraszam na czat ze mną i do telefonów kiedy jestem online i mam status wolny odbieram każde połączenie. Dzwoń, nie zwlekaj!

Odpowiadam na wszystkie SMS po 18:00 można pisać nawet jak nie jestem online. Chcesz pilnie odpowiedź napisz do mnie lub zadzwoń.

Grafik:

Poniedziałek
jeśli przez dłuższy czas nie
Wtorek
odpisuje na sms,proszę mieć
Środa
pewność,że odpiszę po18:00
Czwartek
jestem po 22:00
Piątek
zawsze wieczorem
Sobota
w nocy jestem też zalogowana
Niedziela
jestem po 14:00,ale sprawdź

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Horoskop biznesowy na 2021 rok, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.