Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Karol Szlachetka

Karol Szlachetka

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Rodzina i przyjaciele

Metody : Numerologia, Tarot

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
4743 Ilość
porad
Ostatnio
online
11 Miesięcy
na portalu
17563 Wyświetleń
profilu

Każdy z nas tworzy wyjątkową historie i każdy z nas zasługuje na indywidulne podejście i zrozumienie.

Posiadam dużą empatie i ciekawość ludzi oraz świata. Każdy z nas też jest opisany w cyfrach i to one bardzo często są dla nas drogowskazem.
Karty Tarota oraz numerologia jak dla mnie idą w parze. Tarot wskaże nam właściwą ścieżke, a numerologia wskaże nam właściwe znaki dla Ciebie. Szczęście i dobrostan dla każdego z nas ma inny sens i smak. Dzięki odpowiednim narzędziom w moich rękach odnajde Twoją ukrytą prawdę i Twoją życiową równowagę. Praca z ludźmmi to nie tylko praca, ale też moja pasja od wielu, wielu lat...

Moje doświadczenie to praca z ludźmi i ciągłe dokształcanie się w dziedzienie ezoteryki, robię to od wielu lat. Otaczam się ludźmi i oni są moimi nauczycielami i budują moją wiedze, która na dziś dzień pozwoli mi pomóc Tobie. Czy jeśli napiszę, że wróżę od 20 lat stanę się dla Ciebie bardziej wiarygodny? Daj mi pozyskać  wiedzę o Tobie! Pozwól mi zajrzeć w karty i sam oceń na co mnie stać i czy jestem w stanie Ci pomóc. Nauczyłem się jednego przez lata pracując z Wielkim Tarotem, że nie każdemu jestem w stanie pomóc. Nie dlatego, że nie chcę, ale dlatego, że nie każdy chce pomocy... Tarot też nie będzie dla Ciebie rozwiązaniem Twojego problemu on nam tylko wskaże drogę... W Tobie tkwi rozwiązanie i tylko Ty jesteś w stanie zmienić swoje życie i nastawienie do niego.

Zapraszam więc na rozmowę ze mną i Wielkim Tarotem, na wskazania z Numerologii.

Pamiętaj, że ja w ten sposób pracuje i jeśli dam z siebie wszystko dla Ciebie to i Ty i ja będziemy szczęsliwi, a nasza wspolna praca osiągnie równowagę. Równowaga w życiu to 80% sukcesu. Wymiana energetyczna też ma znaczenie i daje ogromne powodzenie w życiu.

Karol

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
8-19
Wtorek
9-13
Środa
19-23
Czwartek
12-21
Piątek
8-12
Sobota
9-21
Niedziela
9-21

Opinie klientów (57)

loading
1 z 7
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.