74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Melania
teraz dostępny tylko telefon

Melania

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 51548

Średnia ocen: 4.9
(925)
Ilość rozmów na chacie

(67)
Ilość rozmów przez email

(2441)
Ilość rozmów przez smschat

(461)
Ilość rozmów przez telefon

(509)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Modlitwa odcięcia się od toksycznej osoby


Melania

  Ta modlitwa jest dla ciebie jeśli masz toksycznych rodziców, sąsiadów oraz znajomych którzy próbują tobą manipulować, zazdroszczą, kłamią na twój temat oraz stawiają siebie w roli ofiary mimo że nie doświadczyli z twojej strony żadnej krzywdy.

  Trwa to 9 dni. Kontakt odbywa się tylko przez telefon. Wysyłam do ciebie przemodloną świecę, obrazek, odpowiednie modlitwy. Po ich odebraniu kontaktujesz się ze mną w celu ustalenia daty rozpoczęcia rytuału. W pierwszym, szóstym i dziewiątym dniu modlę się razem z tobą przy zapalonej świecy wcześniej otrzymanej. W ostatnim dniu po modlitwie wkłada się do koperty list napisany przez ciebie z całym żalem i wyrzutami oraz zdjęcie osoby toksycznej i pali nad świecą.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.