Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 13:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-01-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop uroczny - Panna (24.08 - 23.09)

Horoskop uroczny - Panna (24.08 - 23.09)

Słabe miejsce podatne na urok:

Jeśli Panna zaczyna działać impulsywnie i bez dokładnego przeanalizowania sytuacji czas na zapytanie co się dzieje. Panna przestaje wszystko dookoła sprawdzać, zaczyna się gniewać na wszystko i wszystkich dookoła. Jej myśli i działania stają się chaotyczne. Zaczynają się bóle brzucha bo Panna nie trawi takiego braku uporządkowania. Zaburza to jej poczucie bezpieczeństwa. Wewnętrzny niepokój nasila się.


Obrona przed działaniem uroków:

Panno usiądź na ziemi tak by twoje pośladki ściśle do niej przylegały. Obie otwarte dłonie też oprzyj na ziemi. Zamknij oczy i poczuj jak matka – ziemia nasz ziemski odpromiennik ściąga z Ciebie wszystkie zanieczyszczenia. Skup uwagę na swoim oddechu. Staraj się oddychać równo i miarowo. Posiedź tak kilkanaście minut. Potem wstań. Wróć do domu. Przeczytaj ulubiony wiersz, opowiadanie lub przypowieść. Potem napisz w punktach plan działania na kolejne dni. Tego dnia jedz już tylko jabłka albo orzechy.
 


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.