Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-08-14
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny biznesowy - Waga - Sierpień 2020

Sierpień dla osób spod znaku wagi będzie pełen dynamicznych zmian. Odczujecie, że możecie więcej, ale tutaj zmierzycie się z rywalizacją. Inni dostrzegą w Was poważnych rywali. Pokażcie się mimo to z dobrej, ale i przebiegłej strony. Kierujcie się taktem i dyplomacją, by nie popełnić jakiejś gafy. Uważajcie na plotki i przekazywanie informacji. Ktoś może umiejętnie to wykorzystać. Zmierzycie się z ludzką niewdzięcznością, dlatego też odsuniecie od siebie szkodliwe postaci. A to z kolei przyniesie nowe świeże spojrzenie na rzeczywistość. Dostrzeżecie możliwości tam, gdzie wcześniej nie byliście w stanie.

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka ApoloniaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.