Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Praca a znak zodiaku - Panna

Panny są zawsze pełne energii i wiary w nowy dzień, chętnie ruszają z pozytywną energią do pracy. Panny działają roztropnie i z rozwagą, nie idą wykłócać się o podwyżkę czy premię. Podchodzi z dokładnością i powagą do każdego wyznaczonego zadania, jeśli nawet jest ono strasznie nudne. Praca dla Panny stanowi cel życia a wszystko inne schodzi na dalszy plan. Nie porzucają swych obowiązków niedokończonych. Zna pojęcie ciężkiej pracy, ale wie że opłaci się jej to. Nie szczędzi wysiłków i energii, by wywiązać się z powierzonego zadania. Panna jako szef rozumie, że nie każdy musi być doskonały i potrafi to zaakceptować. Jest inteligentna i kompetentna, a staranność i powaga, z jaką odnosi się do pracy, daje jej siłę. Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, jest wręcz żądna wiedzy. Nie ma dla niej znaczenia czy będzie pracowała sama, czy w większym zespole. Urodzonemu pod znakiem Panny trudno pracować pod kierownictwem osoby, która zbyt często zmienia zdanie i sieje zamęt.

 

Polecane zawody dla Panny:

- Księgowy
- Analityk komputerowy
- Redaktor
- Lekarz
- Technik
- Inspektor
- Higienista
- Adwokat
- Sekretarz
- Intendent
- Naukowiec
- Nauczyciel
- Weterynarz

 

Współpracownicy Panny:

Baran - Dochodzi między nimi do częstych spięć, gdyż Baran próbuje zdominować Pannę, w kwestii finansów nigdy nie dojdą do porozumienia, ponieważ oszczędna Panna nie zrozumie rozrzutnego Barana.

Byk - tworzą zgrany, dobrany duet. Pracują ze sobą bardzo zgodnie i darzą się szacunkiem.

Bliźnięta - ciekawe połączenie, gdyż mają ze sobą wiele wspólnego. Stanowcza, konsekwentna Panna stanowi przeciwwagę dla zmiennych, pozbawionych wytrwałości Bliźniąt.

Rak - dobre połączenie, choć nie zawsze. Głównym problemem jest psychika – Rak jest czasem zbyt wrażliwy, a Panna zbyt rozważna. Przeważnie ich współpraca opiera się na ogromnym szacunku oraz zrozumieniu.

Lew - bardzo dobre połączenie, ich współpraca okazuje się bardzo skuteczna. Łączy ich szacunek do wykonywanej pracy.

Waga - dobre połączenie, kluczem do sukcesu jest zaufanie i zrozumienie. Tworzą zgrany zespół.

Skorpion - urodzeni pod znakiem Skorpiona zmagają się z przeznaczeniem, Panna zaś poddaje się mu, ale usiłuje zabezpieczyć się na przyszłość. Dopełniają się i tworzą udany zespół.

Strzelec - ciężkie połączenie, gdyż niemożność porozumienia miedzy nimi widoczna jest na pierwszy rzut oka.

Koziorożec - bardzo harmonijne połączenie, gdyż oba znaki cenią sobie pracę, wysiłek i rozwagę.

Wodnik - tworzą bardzo zgrany zespół, darzą się wzajemnym podziwem. Podstawą ich współpracy jest wymiana pomysłów i dzielenie się wiedzą.

Ryby - tworzą klasyczny tandem, są sobie wierni na dobre i na złe. Panna dyscyplinuje Ryby, które w działaniach kierują się intuicją i wrażliwością oraz nadaje ton powagi ich wspólnej pracy.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.