Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-07-22
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Praca a znak zodiaku - Bliźnięta

Osobę urodzoną pod znakiem Bliźniąt cechuje wrodzona elokwencja i dar przekonywania. Te dwie cechy sprawiają, że sprawdzają się w handlu, głównie w telemarketingu. Bliźniak potrafi sprzedać dosłownie wszystko ale nie trzyma się jednej pracy, wciąż szuka innych możliwości i realizuje nowe pomysły. Potrafi też dzięki intuicji i wrodzonej inteligencji wykorzystać sprzyjające okazje. Bliźniak wyróżnia się bystrością umysłu, kocha zmiany do których dostosowuje się z godną podziwu szybkością. Jest wspaniałym negocjatorem, ma dar porozumiewania się z otoczeniem co daje mu siłę przebicia i często awansuje na wyższe stanowiska. Jest wszechstronny ale czasem lubi koloryzować, potrafi zachwalać swoje dokonania, których w rzeczywistości nie zrealizował. Otoczenie nie uznaje go więc za tyrana pracy. Przypisywane są mu inne wady : brak punktualności, systematyczności i wytrwałości. Wokół Bliźniąt wiecznie panuje chaos, nieład, ciągle zmieniają zdanie. Swoje decyzje uzależniają od natchnienia, nie zadowolą się byle czym, potrafią ciągle udoskonalać swój plan by doprowadzić do perfekcji. W ten sposób rzadko zdarzają się im pomyłki i potrafią uczyć się na własnych błędach. Jak już wie jak osiągnąć wymarzony cel działa szybko, sprawne i zręcznie, za co jest cenionym pracownikiem . Jednak szybko się nudzi dlatego często swoje projekty pozostawia niedokończonymi na rzecz nowego zainteresowania, nowego pomysłu. Najlepiej więc jak pracuje dla kogoś i w grupie. Jest lubiany przez współpracowników i zawsze wszystkim nie odmówi pomocy. W pracy zachowuje się swobodnie i często w pracy zyskuje przyjaciół czy znajomych. Łączy ludzi, potrafi zażegnąć niejeden spór co spotyka się ogólnym szacunkiem. Jest dobrym kandydatem na kierownika zmiany, nie będzie wykorzystywał swojej pozycji, zna swoje miejsce w szeregu ale potrafi zarazić innych swoim entuzjazm co z pewnością procentuje na cały zespół. Zwierzchnicy są zadowoleni z jego pracy o ile powierzane mu zadania charakteryzują się różnorodnością i swego rodzaju trudnością, inaczej współpraca zakończy się wypowiedzeniem ze strony Bliźniaka.

 

Polecane zawody dla Bliźniąt:

- Handlowiec
- Nauczyciel
- Informatyk
- Dziennikarz
- Ilustrator
- Pracownik mediów
- Kadrowiec
- Pracownik poczty
- Urzędnik
- Pracownik recepcji


Współpracownicy Bliźniąt:
Bliźniak - uważa pracę jako część gry, którą prowadzimy przez całe życie a w życiu Bliźniaka nie może zabraknąć ciekawej rozrywki, kiedy pracuje sam szybko się nudzi, traci inspiracje, dlatego wybiera zawody w których możliwa jest praca w grupie, wtedy nie traci zapału do pracy.

Baran - w pracy będą się uzupełniać, jednak na dłuższą metę zamiast zająć się pracą skupią swoją uwagę na innych pomysłach.

Byk - współpracy będzie dla nich męcząca, szybkie w działaniu Bliźnięta i powolny Byk nie będą się potrafili znaleźć wspólnego tempa pracy .

Rak - ciągną do siebie i lubią przebywać w swoim towarzystwie, łączy ich wspólna cecha – wizjonerstwo, jednak nie ma pewności które z nich wprowadzi w życie te pomysły.

Lew - może ich połączyć owocna współpraca, Lew będzie potrafił zapanować nad energią Bliźniąt i nie wejść sobie na głowę, ich uwaga w pełni skupi się na pracy.

Panna - współpraca polegać będzie niemal że na połączeniu intelektów. Pracowita, systematyczna i wytrwała Panna zachwyci się błyskotliwością Bliźniąt i zrealizuje ich każdy plan.

Waga - idealny współpracownik dla Bliźniaka, będą odbierać na tych samych falach, połączą ich żywe kontakty co sprawi, że praca wspólna będzie dla nich rozrywką, przyjemnością.

Skorpion - pierwsze wrażenie jest najważniejsze, albo się zaakceptują i znajda porozumienie intelektualne albo będą ze sobą walczyć a nie współpracować.

Strzelec - wiele ich różni ale będą dobrze czuć się w swoim towarzystwie a to za sprawą ciętego języka , którego go sobie nie szczędzą ale we współpracy będą się uzupełniać.

Koziorożec - nie znajdą wspólnego mianownika, konkretny Koziorożec za wszelką cenę będzie chciał sprowadzić na ziemię marzące w obłokach Bliźnięta.

Wodnik - ich współpraca będzie się układać wręcz imponująco, połączy ich zrozumienie, wspólne poglądy i zainteresowania.

Ryby - otwarte i chłonne żywych kontaktów nie będą potrafiły zrozumieć tajemniczych i niedostępnych Ryb.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.