Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Praca a znak zodiaku - Skorpion

Skorpion pracuje dla pieniędzy. Potrafi wiele osiągnąć, rozwija swoje zdolności. Zawsze się stara dowieść że jest pracownikiem niezbędnym i pracowitym. Lubi być doceniany i zawsze sowicie wynagradzany. Gratyfikacja finansowa dla Skorpiona to przejaw uznania za który odwdzięcza się zaangażowaniem, skutecznością i pełną dyspozycyjnością. Należy do osób z natury niezależnych i nie wolno mu narzucać zbyt ostrych rygorów. Nie boi się trudnych zadań. Doskonale zna samego siebie i zdaje sobie dokładnie sprawę że jest dobrym fachowcem. Jest wolny od wahań i wątpliwości. Jeśli odpowiednio jest zachęcany wtedy jest bardzo skutecznym pracownikiem. Lubi czuć że jest najlepszy w tym co robi.
Jednak Skorpion posiada też wady jeśli ktoś narzuci mu swoją wolę i będzie sprawdzał każdy jego krok lepiej wtedy nie wprawiać Skorpiona w zły humor. Nie wolno mu też przeszkadzać gdyż Skorpion robi zawsze to na co ma ochotę. Mamy więc do czynienia z niezdyscyplinowaniem Skorpiona. Nie boi się i nie lęka rozmowy z szefem zawsze do gabinetu dyrektora idzie pewnym krokiem. Nie lubi prac zespołowych , ściśle określonych godzin w pracy i składania raportów. Woli roztrząsać trudne problemy, posługiwać się rzadko spotykaną intuicją, podejmować śmiałe decyzje nawet w sytuacji gdy ma pewne niedostatki wykształcenia. Odważny Skorpion pragnie przeskakiwać szczeble w hierarchii firmy jak najszybciej osiągając szczyty kariery także finansowej. Skorpion sunie do przodu jak czołg. Gdy natrafia na opór jego determinacja i podniecenie rosną. Jak osiągnie cel nie spoczywa na laurach spokojnie czeka na emeryturę. Działanie wyzwala w Skorpionie energię. Spory pobudzają jego fantazję. Siła perswazji u Skorpiona jest ogromna.


Polecane zawody dla Skorpiona:

- Chirurg
- Policjant
- Prywatny detektyw
- Makler giełdowy
- Żołnierz
- Tajny agent
- Dyrektor handlowy
- Biochemik
- Psycholog
- Przedsiębiorca
- Doradca
- Przemysłowiec

 

Współpracownicy Skorpiona:

Baran - ich współpraca to albo sojusz albo rywalizacja. Oba znaki cechuje odwaga i zapał.

Byk - dobry układ Skorpion będzie miał z Bykiem. Kieruje nimi potrzeba osiągnięcia sukcesu materialnego.

Bliźnięta - Skorpion i Bliźniak swoją współpracę zawodową opierają na zrozumieniu i zaufaniu.

Rak - trudno jest mu się dogadać z Rakiem gdyż niezbyt dobrze Skorpion rozumie skrytą naturę Raka.

Lew - czekają ich ciągłe spory i walka o dominacje.

Panna - te dwa znaki zdecydowanie się od siebie różnią jednak łączy ich ostry krytycyzm i dążenie do precyzji.

Waga - różnią się ogromnie więc nie ma mowy o żadnej współpracy. Waga boi się Skorpiona.

Strzelec - nie lubią ze sobą współpracować Skorpiona drażni pozbawiony intuicji Strzelec. Każdy z nich chce okazać się lepszy.

Koziorożec - nieustępliwi, uparci współpracują z respektem. Jednak dzięki swej pracowitości mogą przenosić razem góry.

Wodnik - oba te znaki cenią wolność i często popadają w konflikt. Mogą jednak razem realizować zadania.

Ryby - te dwa znaki rozumieją się bez słów. Mają świetną intuicję. Uwielbiają ze sobą współpracować gdyż panuje pomiędzy nimi zgoda i zawsze są wobec siebie szczerzy.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.