A0febe0a49d2a51be592641a28afd3bb
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozbitaGabriel
teraz dostępny

Wróżbita Gabriel

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 11323

Średnia ocen: 4.9
(46)
Ilość rozmów na chacie

(66)
Ilość rozmów przez email

(195)
Ilość rozmów przez smschat

(101)
Ilość rozmów przez telefon

(93)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Gabriel

Promocja
Zapraszam na wideo chat prywatny. Promocja 3 PLN/min. (obraz i głos)
POLSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Gabriel

Szanowni Państwo,

jestem doradcą życiowym z powołania, moja prababcia była zielarką, a babcia wróżyła z pasjansów. Kładę karty cygańskie, klasyczne i tarota na rozmaite pytania: uczucia, związki, praca, finanse, relacje międzyludzkie czy zdrowie. Im bardziej konkretne i przemyślane pytanie tym dokładniejszą dostaję odpowiedź kart. Posługuję się runami, które - jako że są wyrocznią - wykorzystuję do pokierowania energii w odpowiednią dla Państwa stronę. Jestem dyplomowanym mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Polecam zatem zabiegi energetyczne, pozytywnie wpływające zarówno na samopoczucie, zdrowie, ale również inne aspekty  życia. Posługuję się również wahadłami, wykorzystując w tym celu wiedzę zdobytą na kursach radiestezji terapeutycznej. Wahadła stabilizują nasze czakry oraz dają odpowiedź na wszystkie pytania, oczyszczają miejsca, w których przebywamy, odnajdują zagubione rzeczy, a także lokalizują zaginione osoby. 

Decydując się na kontakt ze mną proszę zostawić za sobą wszelkie nastawienie do tematu, o który chcą Państwo zapytać. Często nasze przekonania i silna emocjonalna więź z tym o co chcemy zapytać, zaciemnia obraz z kart i nie pozwala nam przyjąć wskazówek oraz zmienić niekorzystny bieg wydarzeń. Przed spotkaniem z Klientami zawsze zalecam chwilę spokoju, kontemplacji i przemyślenia tego, co jest dla nas ważne, bez niepotrzebnego ładunku emocjonalnego. Wtedy odpowiedzi kart są przejrzyste, klarowne i zwykle sprawdzalne w rzeczywistości. 

Jeśli czujemy wzburzenie, złość, zmęczenie po ciężkim dniu pracy lub innych napotkanych po drodze problemach lepiej zaczekać, uspokoić umysł i wtedy zadzwonić lub napisać. 

Zawsze tłumaczę dokładnie co powinno się zrobić w danej sytuacji, by uniknąć przykrych zdarzeń lub zmienić bieg spraw. Karty nie są ostateczną wyrocznią, ale przekazują nam cenne wskazówki, odpowiadają dokąd zmierza sprawa, jaki może być jej finał i jak poradzić sobie z danymi trudnościami. Z własnego doświadczenia życiowego wiem, że modlitwa jest najsilniejszym narzędziem człowieka w walce ze złem. Dlatego osobom, które o to poproszą, nie odmawiam modlitwy w wielu intencjach, które są zgodne z wolą i dobrem wszystkich istot. człowiekiem doświadczonym życiowo dlatego moja wiedza w połączeniu z kartami daje kompleksowy obraz wielu sytuacji. 

Przyszliśmy na ten świat, aby dobrze i szczęśliwie żyć. Wraz ze mną odkryjecie drogę prowadzącą do Waszego szczęścia.

Zapraszam.


OPINIE:

(2019-02-03 10:35:24) 5
Konkretny, czasami ostry, pisze co widzi plus swoje zdanie. Polecam wszystkim, którzy nie boją się prawdy, nawet tej najbardziej bolesnej.
Odpowiedź eksperta: dziękuję uprzejmie :)
(2019-01-26 18:48:36) 5

Odpowiedź eksperta: dziękuję pięknie :)
(2018-12-16 17:16:02) 5
(2018-12-16 16:48:02) 5
Polecam! Dzieki ogromne!❤️
Odpowiedź eksperta: dziękuję uprzejmie i pozdrawiam serdecznie, zdrowych spokojnych świąt życząc :)
(2018-11-18 11:39:37) 5

Odpowiedź eksperta: uprzejmie dziękuję, dopiero teraz odpisuję, ale rzadko zaglądam do ocen
(2018-11-10 10:53:43) 5
polecam,pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: ja również bardzo ciepło pozdrawiam Panią życząc spełnienia w tym co najlepsze
(2018-11-06 10:48:01) 5
Niezwykła energia spokoju i pewności. Czytał Pan w kartach jak w moich myślach, w moim sercu. To pewne, że do Pana wrócę. Diagnoza teraźniejszości bezbłędna, trudno więc nie uwierzyć w prognozę. Dziękuję raz jeszcze za spokój, którym mnie Pan obdarował.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za te przemiłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Panią i niech wszystko co dobre szybko się spełni :)
(2018-10-10 21:58:01) 5
Ocena teraźniejszości trafiona, a skrypt runiczny który miał pomóc zadziałał. Właściwie już na drugi dzień sprawy zaczęły się układać :) Bardzo dziękuję.
(2018-09-29 16:27:02) 5
Ocena teraźniejszości trafiona, a skrypt runiczny który miał pomóc zadziałał. Właściwie już na drugi dzień sprawy zaczęły się układać :) Bardzo dziękuję.
Odpowiedź eksperta: bardzo dziękuję, najważniejsze, że sprawy idą w dobrą stronę, rzadko tu zaglądam w opinie dlatego dopiero odpisuję. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego dla Pani
(2017-07-31 22:28:18) 5
Pomógł mi już wiele razy zarówno energetycznie jak i kartami. Super osoba. Polecam szczerze
Odpowiedź eksperta: Dziękuję Pani Agnieszko z całego serca pozdrawiam i wszystko co dobre dla Pani.

Grafik:

Poniedziałek:
Najczęściej 15-20
Wtorek:
ale można się
Środa:
umówić indywidualnie
Czwartek:
na konkretny dzień i godzinę
Piątek:
pisząc wiadomość prywatną
Sobota:
w zakładce Krótkie informacje
Niedziela:
W weekend staram się być częściejx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.