Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wróżka Milagros

Wróżka Milagros

16lat
teraz niedostępny

Dziedziny : Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Miłość i partnerstwo, Rozwój duchowy, Finanse, Kariera i praca

Metody : Jasnowidzenie, Tarot, Runy, Czytanie ze zdjęcia, Karty klasyczne, Numerologia, Astrologia, Oczyszczanie, Karty cygańskie, Karty anielskie

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
110438 Ilość
porad
Ostatnio
online
15 Lat na
portalu
210230 Wyświetleń
profilu

Jestem profesjonalną wróżką. Wróżącą z kart Świetlistych Aniołów, Run, Kart klasycznych, Karty Archanielskie, Karty Mistrzowie Duchowi, Karty Przesłania Aniołów, Karty Przesłania Aniołów Światła,Karty intucyjne Desier itp.

Zajmuje się przepowiadaniem przyszłości od wielu lat.Mam dużą wiedzę parapsychologiczną dzięki nauką pobieranym na studium psychotronicznym i na kursach, warsztatach.

Od lat dzieciństwa towarzyszy mi przeczucie, co do wydarzeń, które nastąpią. Moja babcia również wróżyła i przepowiadała przyszłość czyli jest to dar przekazywany z pokolenia
na pokolenie.
Dar jasnowidzenia, Tarot, runy, karty klasyczne, anielskie itp. są moim narzędziem, którym posługuję się od lat i za pośrednictwem, którego widzę wyraźniej i dalej. Moimi klientami są osoby w każdym wieku, odmiennych płci, różnych sfer społecznych i zawodów. Wszystkich ich łączy zagubienie i wątpliwości, co do stanu zdrowia, wyborów zawodowych, relacji partnerskich... Korzystając z mojego daru szukają pomocy i porady.
Dar jasnowidzenia, Tarot, Runy, karty anielskie i moje wróżby pokazują im możliwości, których oni jeszcze nie wiedzą lub takie, których nawet nie brali pod rozwagę. Każda z tych osób dzieli się ze mną swoją historią, ja natomiast potrafię zobaczyć, jakie są ich kontynuacje.
Od dzieciństwa w moim życiu istniały sny. Sny, które po krótszym lub dłuższym czasie się sprawdzały. Zawsze z wyprzedzeniem wiedziałam o ważniejszych wydarzeniach z mojego życia, które miały nastąpić. Wiedziałam, że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja, że potrzebne są im odpowiedzi na ich pytania. Wtedy pokazywały mi się obrazy, przeczucia za pomocą daru jasnowidzenia i wskazywałam im drogę i wydarzenia, które się spełniły.
Ludzie zwracają się do mnie z różnymi pytaniami. Mam stałych klientów, którzy mi zaufali. Wiedzą, że w trudnych chwilach mogą się do mnie zwrócić i uzyskają poradę. Przepowiednie są czasem zaskakujący w swych odpowiedziach, ale nawet najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi sprawdzają się.


Jako jasnowidz pomagam ludziom wykorzystując moje niecodzienne zdolności, jakimi obdarzyła mnie natura i który dał mi Bóg. W swoich przepowiedniach wspomagam się również tarotem, runami, kartami anielskimi, kartami klasycznymi i innymi. Jednak jestem dla Państwa przede wszystkim jestem psychologiem i lekarzem dusz i wskazuję Wam drogę i przyszłość.Oferuje usługi:
• Wróżenie z kart klasycznych
• Wróżenie z run
• Jasnowidzenie
• Wróżenie z kart świetlistych aniołów
• Pomagam po stracie osoby wyniku śmierci
• Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.


Bardzo serdecznie zapraszam jeszcze raz do kontaktu ze mną. Jestem po to aby wskazać Ci drogę i pomóc.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Prawie cały dzień
Wtorek
Prawie cały dzień
Środa
Prawie cały dzień
Czwartek
Prawie cały dzień
Piątek
Prawie cały dzień
Sobota
Prawie cały dzień
Niedziela
Prawie cały dzień

Opinie klientów (257)

loading
1 z 29
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.