Heart_5
WrozkaMilagros

Wróżka Milagros

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 191996

Średnia ocen: 4.8

328 Rozmów na chat
28 Zrelizowanych e-maili
94597 Odpowiedzi na SMS
1156 Rozmów przez telefon
3161 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróżka Milagros

POLSKI 
Wróżka Milagros

Jasnowidz, karty anielskie, runy, karty klasyczne, karty Seleny, tarot


Jestem profesjonalną wróżką. Wróżącą z kart Świetlistych Aniołów, Run, Kart klasycznych, Karty Archanielskie, Karty Mistrzowie Duchowi, Karty Przesłania Aniołów, Karty Przesłania Aniołów Światła,Karty intucyjne Desier itp.

Zajmuje się przepowiadaniem przeszłości od wielu lat.Mam dużą wiedzę parapsychologiczną dzięki nauką pobieranym na studium psychotronicznym i na kursach, warsztatach.

Od lat dzieciństwa towarzyszy mi przeczucie, co do wydarzeń, które nastąpią. Moja babcia również wróżyła i przepowiadała przyszłość czyli jest to dar przekazywany z pokolenia
na pokolenie.
Dar jasnowidzenia, Tarot, runy, karty klasyczne, anielskie itp. są moim narzędziem, którym posługuję się od lat i za pośrednictwem, którego widzę wyraźniej i dalej. Moimi klientami są osoby w każdym wieku, odmiennych płci, różnych sfer społecznych i zawodów. Wszystkich ich łączy zagubienie i wątpliwości, co do stanu zdrowia, wyborów zawodowych, relacji partnerskich.... Korzystając z mojego daru szukają pomocy i porady.
Dar jasnowidzenia, Tarot, Runy, karty anielskie i moje wróżby pokazują im możliwości, których oni jeszcze nie wiedzą lub takie, których nawet nie brali pod rozwagę. Każda z tych osób dzieli się ze mną swoją historią, ja natomiast potrafię zobaczyć, jakie są ich kontynuacje.
Od dzieciństwa w moim życiu istniały sny. Sny, które po krótszym lub dłuższym czasie się sprawdzały. Zawsze z wyprzedzeniem wiedziałam o ważniejszych wydarzeniach z mojego życia, które miały nastąpić. Wiedziałam, że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja, że potrzebne są im odpowiedzi na ich pytania. Wtedy pokazywały mi się obrazy, przeczucia za pomocą daru jasnowidzenia i wskazywałam im drogę i wydarzenia, które się spełniły.
Ludzie zwracają się do mnie z różnymi pytaniami. Mam stałych klientów, którzy mi zaufali. Wiedzą, że w trudnych chwilach mogą się do mnie zwrócić i uzyskają poradę. Przepowiednie są czasem zaskakujący w swych odpowiedziach, ale nawet najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi sprawdzają się.


Jako jasnowidz pomagam ludziom wykorzystując moje niecodzienne zdolności, jakimi obdarzyła mnie natura i który dał mi Bóg. W swoich przepowiedniach wspomagam się również tarotem, runami, kartami anielskimi, kartami klasycznymi i innymi. Jednak jestem dla Państwa przede wszystkim jestem psychologiem i lekarzem dusz i wskazuję Wam drogę i przyszłość.Oferuje usługi:
• Wróżenie z kart klasycznych
• Wróżenie z run
• Jasnowidzenie
• Wróżenie z kart świetlistych aniołów
• Pomagam po stracie osoby wyniku śmierci
• Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.


Bardzo serdecznie zapraszam jeszcze raz do kontaktu ze mną. Jestem po to aby wskazać Ci drogę i pomóc.

Grafik:

Poniedziałek
Prawie cały dzień
Wtorek
Prawie cały dzień
Środa
Prawie cały dzień
Czwartek
Prawie cały dzień
Piątek
Prawie cały dzień
Sobota
Prawie cały dzień
Niedziela
Prawie cały dzień

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Numerologia, Reiki

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.