Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozbitaGabriel
teraz niedostępny

Wróżbita Gabriel

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 13685

Średnia ocen: 4.9
(78)
Ilość rozmów na chacie

(75)
Ilość rozmów przez email

(226)
Ilość rozmów przez smschat

(145)
Ilość rozmów przez telefon

(160)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Gabriel

POLSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Gabriel

Szanowni Państwo,

jestem doradcą życiowym z powołania, moja prababcia była zielarką, a babcia wróżyła z pasjansów. Kładę karty cygańskie, klasyczne i tarota na rozmaite pytania: uczucia, związki, praca, finanse, relacje międzyludzkie czy zdrowie. Im bardziej konkretne i przemyślane pytanie tym dokładniejszą dostaję odpowiedź kart. Posługuję się runami, które - jako że są wyrocznią - wykorzystuję do pokierowania energii w odpowiednią dla Państwa stronę. Jestem dyplomowanym mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Polecam zatem zabiegi energetyczne, pozytywnie wpływające zarówno na samopoczucie, zdrowie, ale również inne aspekty  życia. Posługuję się również wahadłami, wykorzystując w tym celu wiedzę zdobytą na kursach radiestezji terapeutycznej. Wahadła stabilizują nasze czakry oraz dają odpowiedź na wszystkie pytania, oczyszczają miejsca, w których przebywamy, odnajdują zagubione rzeczy, a także lokalizują zaginione osoby. 

Decydując się na kontakt ze mną proszę zostawić za sobą wszelkie nastawienie do tematu, o który chcą Państwo zapytać. Często nasze przekonania i silna emocjonalna więź z tym o co chcemy zapytać, zaciemnia obraz z kart i nie pozwala nam przyjąć wskazówek oraz zmienić niekorzystny bieg wydarzeń. Przed spotkaniem z Klientami zawsze zalecam chwilę spokoju, kontemplacji i przemyślenia tego, co jest dla nas ważne, bez niepotrzebnego ładunku emocjonalnego. Wtedy odpowiedzi kart są przejrzyste, klarowne i zwykle sprawdzalne w rzeczywistości. 

Jeśli czujemy wzburzenie, złość, zmęczenie po ciężkim dniu pracy lub innych napotkanych po drodze problemach lepiej zaczekać, uspokoić umysł i wtedy zadzwonić lub napisać. 

Zawsze tłumaczę dokładnie co powinno się zrobić w danej sytuacji, by uniknąć przykrych zdarzeń lub zmienić bieg spraw. Karty nie są ostateczną wyrocznią, ale przekazują nam cenne wskazówki, odpowiadają dokąd zmierza sprawa, jaki może być jej finał i jak poradzić sobie z danymi trudnościami. Z własnego doświadczenia życiowego wiem, że modlitwa jest najsilniejszym narzędziem człowieka w walce ze złem. Dlatego osobom, które o to poproszą, nie odmawiam modlitwy w wielu intencjach, które są zgodne z wolą i dobrem wszystkich istot. człowiekiem doświadczonym życiowo dlatego moja wiedza w połączeniu z kartami daje kompleksowy obraz wielu sytuacji. 

Przyszliśmy na ten świat, aby dobrze i szczęśliwie żyć. Wraz ze mną odkryjecie drogę prowadzącą do Waszego szczęścia.

Zapraszam.


OPINIE:

(2020-06-05 08:25:26) 5

Odpowiedź eksperta: ♥♥♥
(2020-03-29 16:59:56) 5
Dziękuję serdecznie. brak słów, naprawdę pan potrafi.. Dziękuję jeszcze raz.. I tylko do pana poradze się zgłaszać.. ????
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję i proszę się ciepło trzymać. Zdrowia przede wszystkim.
(2020-03-19 22:25:45) 5
Wspanialy Doradca o Wielkim Sercu,Pozytywna energia, jak zawsze i niezmiennie wszystko sie sprawdza. POLECAM PANA GABRIELA !!!
Odpowiedź eksperta: Zdrówka życzę Pani i całej rodzinie
(2020-01-30 19:15:36) 5
❤️POLECAM Pana Gabriela❤️
Odpowiedź eksperta: Jak zawsze ślicznie Pani dziękuję :)
(2019-12-30 18:33:01) 5
za bezkompromisową szczerość :) i serce
Odpowiedź eksperta: uprzejmie dziękuję :)
(2019-11-01 10:44:06) 5
(2019-10-02 12:44:54) 5
Serdecznie Dziekuje za bardzo wnikliwa analize biezacej sytuacji, obszerny opis i poswiecony czas, szczerosc i nadzieje... Terazniejszosc zgadza sie w 100%. Polecam z czystym sercem!!!!
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję i serdeczności przesyłam :)
(2019-08-17 10:06:58) 5
Bardzo dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: proszę uprzejmie i również dziękuję :)
(2019-07-18 20:56:38) 5
Polecam. Wszystko się zgadza.
Odpowiedź eksperta: Uprzejmie dziękuję. Życie bywa różne, raz się zgadza, czasem karty zwracają uwagę na coś innego, równie ważnego. Bardzo cenne jak ktoś docenia pracę innej osoby. Wszystkiego dobrego.
(2019-04-13 10:41:51) 5

Grafik:

Poniedziałek:
Jestem dostępny
Wtorek:
w różnych dniach
Środa:
i godzinach,
Czwartek:
w miarę możliwości.
Piątek:
Można również umówić się
Sobota:
na konkretny termin
Niedziela:
poprzez krótką informację.x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.