6402e85b6f714fb44ba172661fbe8a78
Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozbitaGabriel
teraz niedostępny

Wróżbita Gabriel

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 5475

Średnia ocen: 5
(21)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(169)
Ilość rozmów przez smschat

(39)
Ilość rozmów przez telefon

(49)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Gabriel

POLSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2018 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop biznesowy na 2018 rok, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2018 rok, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Wróżbita Gabriel

Nie przechodzę obojętnie obok ludzkich trosk i problemów. Każdy z nas zmaga się z mniejszymi lub większymi wyzwaniami tego życia. Szuka rozwiązań, podpowiedzi, wskazówek, a czasem pocieszenia, że wkrótce po burzy wyjrzy słońce. Wszystko się zmienia, nigdy nie jest tak samo, ani tak samo dobrze, ani tak samo źle. W natłoku wielu wydarzeń czasem trudno nam dostrzec ten moment, gdy trzeba pójść naprzód. Przy pomocy kart, run, wahadełka, modlitwy i jasnoczucia pomagam odnaleźć światełko w tunelu i pokierować bezpiecznie do wyjścia na prostą. Mam dar jasnowidzenia, moje wizje sprawdzały się w wielu nawet trudnych przypadkach. Jako dziecko pamiętam jak babcia rozkładała pasjansa i pokazywała karty mojego przyszłego życia. Teraz ja wskazuję innym możliwości rozwiązania ich zawiłych ścieżek. Czuję przebieg zdarzeń, jeszcze zanim wyciągnę karty. Każda sesja kończy się przekazem słowa. To słowo zabierasz ze sobą na dalszą drogę życia. Najbardziej cenię sobie karty anielskie, ale posługuję się też kartami klasycznymi, cygańskimi i tarotem także marsylskim. Wierzę również, że modlitwa potrafi całkowicie odmienić nasze życie. Przekonałem się o tym już nie jeden raz. Modlitwa szczera do Boga, nie odwoływanie się do jakiś nieznanych nam sił i mocy. Modlitwa uzdrawia i uwalnia. Jestem o tym przekonany. Przyjmuję również intencje, w których modlę się za powodzenie spraw tych osób, które mnie o to poproszą. Podczas seansu korzystam również z wahadeł i run. Zapraszam na seans odnowy Twojego życia.


OPINIE:

(2018-11-18 11:39:37) 5

Odpowiedź eksperta: uprzejmie dziękuję, dopiero teraz odpisuję, ale rzadko zaglądam do ocen
(2018-11-10 10:53:43) 5
polecam,pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: ja również bardzo ciepło pozdrawiam Panią życząc spełnienia w tym co najlepsze
(2018-11-06 10:48:01) 5
Niezwykła energia spokoju i pewności. Czytał Pan w kartach jak w moich myślach, w moim sercu. To pewne, że do Pana wrócę. Diagnoza teraźniejszości bezbłędna, trudno więc nie uwierzyć w prognozę. Dziękuję raz jeszcze za spokój, którym mnie Pan obdarował.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za te przemiłe słowa. Pozdrawiam serdecznie Panią i niech wszystko co dobre szybko się spełni :)
(2018-10-10 21:58:01) 5
Ocena teraźniejszości trafiona, a skrypt runiczny który miał pomóc zadziałał. Właściwie już na drugi dzień sprawy zaczęły się układać :) Bardzo dziękuję.

Grafik:

Poniedziałek:
7-12
Wtorek:
7-12
Środa:
7-12
Czwartek:
7-12
Piątek:
8-15
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.