Michalina

Michalina

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
1 Rozmów na chat
1 Zrelizowanych e-maili
0 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
32 Rozmów przez 708
78 Dni na portalu
Ostatnio
online
644 Wyświetleń profilu
Michalina

Witam  Państwa na moim profilu.

Kartomancją zajmuję się od wielu lat.  Więc jeśli masz problem  lub poprostu jesteś ciekawa/y co przyniesie ci los w sferze uczuć, zdrowia, finansów, pracy - zapraszam do kontaktu.

Pracuję również z energią - jestem rytualistką. Wykonuję Rytuał Oczyszczenia Energetycznego (z klątw, uroków, karmy, złego oka, podłączeń energetycznych). Bo tak jak codziennie dbamy o higienę ciała, tak co jakiś czas powinniśmy oczyszczać swoją aurę (z brudów energetycznych, negatywnych myślokształtów).

A jeśli masz problem w związku - oddaliliście się od Siebie - wykonam dla Ciebie - Rytuał Prawa Przyciągania.

Zdiagnozuję również Twoje zdrowie - sprawdzę Twoją witalność, poziom energii, i w jakich organach i narządach występują ubytki energetyczne, sprawdzę jakich pierwiastków masz niedobór i nadmiar, co niekorzystnie wpływa na Twoje zdrowie. Wykonuję także Rytuał Synchronizacji Czakr i doenergetyzowania.

Pracuję również z kartami archanielskimi i lenormand które także wskażą Ci drogę. Więc jeśli jesteś na rozdrożu, czujesz że prześladuje Cię pech i niemoc skontaktuj się za mną.

Zapraszam serdecznie Michalina

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Finanse

Metody: Runy, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Cyfrologia, Zdrowie a znak zodiaku

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Zawsze
Wtorek
gdy
Środa
jestem
Czwartek
zalogowana
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.