Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
105 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
464 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5799 Wyświetleń profilu

EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii.

Na co dzień w swej ezoterycznej przygodzie, pracuję z energiami i kartami Tarota. mam przygotowanie psychologiczne i społeczno - filozoficzne, a także projektowe, oraz ścisłą wiedzę z zakresu architektury wnerz i designu. Dzięki temu, świadczę usługi konsultacyjne i i projektowe dla tworzenia wnętrz obiektów z poszanowaniem naturalnych energii, a także celowym wzmocnieniu energii koniecznych dla osiągnięcia określonych wibracji w przestrzeni domu, restauracji, pensjonatu, hotelu, czy sklepu. Układ, aranżacja nie tylko funkcjonalna, ale i energetycznie poprawna, wnętrza, które kumluja dobra energie i przekładaja się na swietne samopoczucie i rezultaty w pracy.

Na Twoje życzenie, mogę zaprojektować set dedykowanych mebli / wyposażenia, które możesz zamówić dla swego wnętrza. Mozemy też wykorzystać talizmany energetyczne, przy aranżowaniu kazdej przestrzeni, dla nadania jej konkretnej wibracji. 

​Czym jest więc najogólniej EcoTerra Energy Design?
Pojektowaniem przestrzeni, dla zwiekszenia sumy dobrej energii we Wszechswiecie!

Zakres tej usługi jest różny, od opracowania koncepcji, ogólnego projektu wspartego szkicami, mood-boardem i wytycznymi, po pełna realizację z wizualizacjami i zwymiarowanymi materiałami, dobór elementów, lub projekt i wykonanie dedykowanych, wzmocnionych naturalną energią mebli, sprzetów i zabudowy. Czas realizacji i cena oczywiście zależą od zakresu - jest to usługa personalizowana, w skład której moga wchodzić:
- konsultacja
- koncepcja energetyczna, wizualna, propozycje zastosowania: mood board, opis, wytyczna
- komplet wizualizacji
- plan zabudowy / wymiarowanie
- dedykowane elementy wystroju, dobór, lub projekt własny by podbijać dobrą energię
- wykonanie i montaż zaprojektowanych elementów 
-  wzmocnienie przestrzeni dedykowanymi talizmanami energetycznymi
-  wizję lokalna i osobisty udział w projekcie, jesli jego skala tego wymaga.

To co proponuje, to praca projektowa, której jestem nauczona, jako projektantka i producentka z wieloletnim doświadczeniem.
Gwarantuje profesjonalizm i dobrą wibracje :)

Zapraszam do kontaktu

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.