Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiriamSthettner
zajęty: prowadzi rozmowę

Miriam Sthettner

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 81444

Średnia ocen: 4.6
(148)
Ilość rozmów na chacie

(106)
Ilość rozmów przez email

(2784)
Ilość rozmów przez smschat

(20)
Ilość rozmów przez telefon

(555)
Ilość rozmów przez 700

(181)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Miriam Sthettner

Promocja
☆PROMOCJA☆ ☆TELEFON☆ 3.99zł/1min *SMS* > STAWKA RUCHOMA>>okazje dla Uważnych ;) PROGNOZA SMS>CZASOWO OBEJMUJE NAJBLIŻSZY MIESIĄC, LUB OGÓLNE TENDENCJE W DANEJ SPRAWIE, PODAJ IMIONA I DATY URODZENIA*
POLSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Miriam  Sthettner

SMS > KARTA  DNIA>(czyli co Ciebie czeka jutro, pomyślność w działaniach czy fiasko i problemy) SMS... > Wyznacz konkretną datę z wyprzedzeniem maksymalnie 7  dni.  Podaj wszystkie swoje IMIONA, pełną DATĘ urodzenia, naturalny KOLOR włosów.    

                                                                                                              

Drodzy Państwo gdy świeci się w moim profilu informacja ZAJĘTY to znaczy że nie odbieram wtedy telefonów (bo np. już rozmawiam). Natomiast spokojnie można wysyłać SMSY  I  MAILE z pytaniami. Do rozmów telefonicznych zapraszam gdy status  WOLNY.  

PROGNOZA Z KART DOTYCZĄCA PRZYSZŁOŚCI OBEJMUJE MAKSYMALNIE NAJBLIŻSZE 3-5 LAT!!! 

NIE WRÓŻYMY WIĘC NA CAŁE DALSZE ŻYCIE!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*CHAT* > NIE PRZYJMUJĘ CHATU PONIŻEJ 10 MINUT !!

ZASADY CHAT > PATRZ ZAKŁADKA 'USŁUGI SPECJALNE'

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wróżę od wielu lat, a od zawsze byłam trochę dziwna. Odczuwałam więcej niż inni. Nie było łatwo żyć z tym ciekawym Zjawiskiem. Z czasem udało mi się okiełznać swoje możliwości i wykorzystać je dla dobra ogółu. Mój pradziad był znanym jasnowidzem, może to też ma jakieś znaczenie... Miałam również wspaniałych przewodników, rdzennego Afrykańczyka i Rosjanina którzy od pokoleń dziedziczyli zdolności i Wiedzę Tajemną. Poznałam pełne mocy Rytuały Magiczne. Pomagam prostować zagmatwane życiowe ścieżki, stało się to już dawno moją profesją a Klienci są zadowoleni. Pracuję codziennie online oraz w moim Atelier. 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU MAILOWEGO, TELEFONICZNEGO ORAZ    SMS  WRL.281... i treść                                                                                                                               jednego konkretnego pytania ! 

PROSZĘ PODAĆ IMIONA I DATY URODZENIA, 

przy nieznanej dacie orientacyjny WIEK  i  KOLOR  WŁOSÓW, ZODIAK.

 

UWAGA !! JEŚLI ZADAJECIE TO SAMO PYTANIE CZĘŚCIEJ NIŻ CO 28 DNI, ( 7 DNI W SPRAWACH DYNAMICZNIE SIĘ ZMIENIAJĄCYCH ), ALBO KILKU WRÓŻBITOM JEDNOCZEŚNIE LUB W KRÓTKIM ODSTĘPIE CZASU, TO SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ŻE PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ. NASTĘPUJE ENERGETYCZNY CHAOS W WASZEJ AURZE I UMYŚLE !! MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO BADANIA RTG, OTRZYMUJĄC WYNIK Z DIAGNOZĄ, NIE PĘDZICIE JESZCZE PIĘĆ RAZY POD RZĄD SIĘ PRZEŚWIETLAĆ, BO TO BEZ SENSU I SZKODLIWE.                                PROSZĘ O ROZWAGĘ !!

 

***************************************************************************************************************

PROGNOZA  SMS  DOTYCZY ROZWOJU SYTUACJI  w  CIĄGU  NAJBLIŻSZEGO   MIESIĄCA lub OGÓLNEJ TENDENCJI w danej SPRAWIE.  W tej opcji  dostępne są tylko mini rozkłady kart.

****************************************************************************************************************

 

 

 *****************************************************************************************

               EMAIL  >>  SZERSZA INTERPRETACJA ZAGADNIEŃ od  20  do  300  zł.

  *****************************************************************************************

 

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie cenną informacją zwrotną.  Pozytywne  bardzo miłą i satysfakcjonującą. Natomiast negatywne -  proszę aby były merytorycznie uzasadnione, zgodne ze stanem faktycznym, a nie wyładowaniem ogólnej frustracji czy widzimisię. Proszę o wzięcie pod uwagę wszystkich zasad wymienionych w moim opisie i zrobienie rachunku sumienia przed wystawieniem opinii, czy spełniliśmy wszystkie punkty odnośnie korzystania z wróżb. Oraz czy daliście im szansę się zrealizować swoim działaniem, czy minął już wyznaczony czas.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich szanownych Klientów.


OPINIE:

(2014-04-02 22:57:30) 5
Dziękuję za szczerą odpowiedź i muszę przyznać, iż wszystko wskazuje na to, że wróżba jest zgodna z rzeczywistością. Pani Miriam Sthettner jest profesjonalną, rzetelną wróżką, która naprawdę posiada dar czytania z kart. Jeśli ktoś jest gotowy na poznanie prawdy - jak najbardziej polecam.
(2013-11-18 00:48:44) 5
Bardzo Pani dziękuję ;) Wykorzystałam Bon, i dostałam obszerniejszą i odpowiedz niż za płatną usługę e mail u innych wróżek ;)POLECAM!
(2013-08-16 14:43:39) 5
dziękuję ;)
(2013-05-25 21:50:45) 5
wsparcie
(2013-05-19 14:25:29) 5
Miło i rzetelnie:) Warto...
(2012-11-28 12:38:49) 5
Bardzo dziękuję za życzliwą i rzetelną pomoc
(2012-11-11 20:27:24) 5
Bardzo konkretna odpowiedz. A sama osoba jest osobą bardzo życzliwą i sumienną.
(2012-10-28 17:27:57) 5
Dziękuję za rozjaśnienie spraw,poprzednie wskazówki okazały się bardzo pomocne,już jest lepiej :),Pani słowa się sprawdzily w wielu aspektach,teraz już wierzę że tak bedzie dalej i zabieram się do roboty ;)pozdrawiam serdecznie.
(2012-10-08 18:13:34) 5
(2012-06-12 22:44:01) 5
:)

Grafik:

Poniedziałek:
⭐ ZAPRASZAM ⭐
Wtorek:
NA CYKLICZNE
Środa:
RYTUAŁY
Czwartek:
NOWIU I PEŁNI
Piątek:
CO JAKIŚ CZAS
Sobota:
$ PROMOCJE $
Niedziela:
;) DLA UWAŻNYCH ;)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.