Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiriamSthettner
teraz niedostępny

Miriam Sthettner

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 81956

Średnia ocen: 4.6
(149)
Ilość rozmów na chacie

(107)
Ilość rozmów przez email

(2805)
Ilość rozmów przez smschat

(22)
Ilość rozmów przez telefon

(563)
Ilość rozmów przez 700

(181)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Miriam Sthettner

POLSKIROSYJSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Miriam  Sthettner

SMS > KARTA  DNIA>(czyli co Ciebie czeka jutro, pomyślność w działaniach czy fiasko i problemy) SMS... > Wyznacz konkretną datę z wyprzedzeniem maksymalnie 7  dni.  Podaj wszystkie swoje IMIONA, pełną DATĘ urodzenia, naturalny KOLOR włosów.    

                                                                                                              

Drodzy Państwo gdy świeci się w moim profilu informacja ZAJĘTY to znaczy że nie odbieram wtedy telefonów (bo np. już rozmawiam). Natomiast spokojnie można wysyłać SMSY  I  MAILE z pytaniami. Do rozmów telefonicznych zapraszam gdy status  WOLNY.  

PROGNOZA Z KART DOTYCZĄCA PRZYSZŁOŚCI OBEJMUJE MAKSYMALNIE NAJBLIŻSZE 3-5 LAT!!! 

NIE WRÓŻYMY WIĘC NA CAŁE DALSZE ŻYCIE!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*CHAT* > NIE PRZYJMUJĘ CHATU PONIŻEJ 10 MINUT !!

ZASADY CHAT > PATRZ ZAKŁADKA 'USŁUGI SPECJALNE'

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wróżę od wielu lat, a od zawsze byłam trochę dziwna. Odczuwałam więcej niż inni. Nie było łatwo żyć z tym ciekawym Zjawiskiem. Z czasem udało mi się okiełznać swoje możliwości i wykorzystać je dla dobra ogółu. Mój pradziad był znanym jasnowidzem, może to też ma jakieś znaczenie... Miałam również wspaniałych przewodników, rdzennego Afrykańczyka i Rosjanina którzy od pokoleń dziedziczyli zdolności i Wiedzę Tajemną. Poznałam pełne mocy Rytuały Magiczne. Pomagam prostować zagmatwane życiowe ścieżki, stało się to już dawno moją profesją a Klienci są zadowoleni. Pracuję codziennie online oraz w moim Atelier. 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU MAILOWEGO, TELEFONICZNEGO ORAZ    SMS  WRL.281... i treść                                                                                                                               jednego konkretnego pytania ! 

PROSZĘ PODAĆ IMIONA I DATY URODZENIA, 

przy nieznanej dacie orientacyjny WIEK  i  KOLOR  WŁOSÓW, ZODIAK.

 

UWAGA !! JEŚLI ZADAJECIE TO SAMO PYTANIE CZĘŚCIEJ NIŻ CO 28 DNI, ( 7 DNI W SPRAWACH DYNAMICZNIE SIĘ ZMIENIAJĄCYCH ), ALBO KILKU WRÓŻBITOM JEDNOCZEŚNIE LUB W KRÓTKIM ODSTĘPIE CZASU, TO SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ŻE PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ. NASTĘPUJE ENERGETYCZNY CHAOS W WASZEJ AURZE I UMYŚLE !! MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO BADANIA RTG, OTRZYMUJĄC WYNIK Z DIAGNOZĄ, NIE PĘDZICIE JESZCZE PIĘĆ RAZY POD RZĄD SIĘ PRZEŚWIETLAĆ, BO TO BEZ SENSU I SZKODLIWE.                                PROSZĘ O ROZWAGĘ !!

 

***************************************************************************************************************

PROGNOZA  SMS  DOTYCZY ROZWOJU SYTUACJI  w  CIĄGU  NAJBLIŻSZEGO   MIESIĄCA lub OGÓLNEJ TENDENCJI w danej SPRAWIE.  W tej opcji  dostępne są tylko mini rozkłady kart.

****************************************************************************************************************

 

 

 *****************************************************************************************

               EMAIL  >>  SZERSZA INTERPRETACJA ZAGADNIEŃ od  20  do  300  zł.

  *****************************************************************************************

 

Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie cenną informacją zwrotną.  Pozytywne  bardzo miłą i satysfakcjonującą. Natomiast negatywne -  proszę aby były merytorycznie uzasadnione, zgodne ze stanem faktycznym, a nie wyładowaniem ogólnej frustracji czy widzimisię. Proszę o wzięcie pod uwagę wszystkich zasad wymienionych w moim opisie i zrobienie rachunku sumienia przed wystawieniem opinii, czy spełniliśmy wszystkie punkty odnośnie korzystania z wróżb. Oraz czy daliście im szansę się zrealizować swoim działaniem, czy minął już wyznaczony czas.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich szanownych Klientów.


OPINIE:

(2017-06-11 19:45:41) 1
Szczerze Odradzam.Loguje sie pierwszy raz, aby zadac KONKRETNE, bardzo szczegolowe pytanie, a Pani odpowiada raz negatywnie (nie czul sie dobrze dostajac prezent) raz pozytywnie (czul sie dobrze dostajac go), po czym kaze mi czytac dokladnie i ze zrozumieniem, a na koncu urywa rozmowe bez nawet "do widzenia" stwierdzajac ze pewnie pytam kila razy o to samo i mam chaos w glowie. a jak napisalam ze nie pytam sprawy ogolne/zyciowe gdyz te sa moich rekach pani napisala "nie bardzo" :)No coz sprobuje u innego Doradcy.
Odpowiedź eksperta: Droga Ann82 vel hanna0512, Twoja wypowiedź jest świetnym przykładem niemiarodajnego i nieobiektywnego komentarza wystawionego 26 sekund po wróżbie. Jest równie napastliwy i emocjonalny jak wypowiedzi na Chat. Rozumiem że odczyt kart nie zgadzał si
(2017-05-07 18:23:24) 5
(2017-01-18 14:17:46) 5
Odpowiedź na moje pytania bardzo mi pomogła. Czułam się zagubiona, ale dzięki p. Miriam optymistyczniej patrzę na przyszłość. Rzeczywiście potrzebuje czasu i chłodnej oceny sytuacji. A co do mężczyzn - trafione w punkt. Polecam. Aga
(2016-11-08 00:54:36) 5
(2016-11-07 18:19:52) 5
bardzo wyważone odpowiedzi i madre.POlecam ewa_ewa
(2016-10-31 18:37:27) 5
(2016-09-06 22:52:23) 5
Wystawiam mega pozytywny komentarz. Wszystko zgodne z prawdą. Polecam
(2016-08-12 16:46:55) 5
Mistrzostwo :) Strzał w 10 i pełna uczciwość
(2016-05-29 20:39:36) 5
Polecam zdecydowanie
(2016-05-28 14:42:16) 5
Super rozmowa, jasna ocena sytuacji, szczerze polecam

Grafik:

Poniedziałek:
⭐ ZAPRASZAM ⭐
Wtorek:
NA CYKLICZNE
Środa:
RYTUAŁY
Czwartek:
NOWIU I PEŁNI
Piątek:
CO JAKIŚ CZAS
Sobota:
$ PROMOCJE $
Niedziela:
;) DLA UWAŻNYCH ;)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.