Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Miriam  Sthettner

Miriam Sthettner

teraz niedostępny

Dziedziny : Twoja przyszłość, Miłość, Kariera, Wróżby ogólne, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Jasnowidzenie, Wahadełko, Oczyszczanie, Rytuały, Karty lenormand, Karty cygańskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
4237 Ilość
porad
13 Lat
na portalu
Ostatnio
online
89962 Wyświetleń
profilu

Wróżę od wielu lat, od zawsze byłam trochę dziwna. Odczuwałam więcej niż inni. Nie było łatwo żyć z tymi odczuciami. Z czasem udało mi się je okiełznać i wykorzystać dla dobra ogółu. Oferuję głęboki wgląd w Waszą przyszłość, posługuję się rozkładami Tarota i innych kart, wskazaniami wahadła oraz intuicją i przebłyskami jasnowidzenia. Moje umiejętności mogą pomóc Wam uniknąć niebezpieczeństw, odnaleźć szczęście, upragnioną miłość, zadowalającą pracę i finanse. Mogę sprawdzić czy wasze poprzednie wcielenia nie generują problemów w tym obecnym, oraz przyjrzeć się traumom rodowym, które mogą wpływać na wasz standard życia.

Moje zdolności ujawniały się już w dzieciństwie, jednak jestem przekonana, że są ze mną od wielu wcieleń. Wizje, sny, intuicyjne działania, przejawiałam odkąd pamiętam. Miałam również wspaniałych przewodników, rdzennego Afrykańczyka i Rosjanina którzy od pokoleń dziedziczyli zdolności i Wiedzę Tajemną. Poznałam pełne mocy Rytuały Magiczne. Pomagam prostować zagmatwane życiowe ścieżki, co stało się już dawno moją profesją. Klienci są zadowoleni. Pracuję codziennie online oraz w moim Atelier.

 

Drodzy Państwo gdy świeci się w moim profilu informacja ZAJĘTY  to znaczy że nie odbieram wtedy telefonów (bo np. już rozmawiam). Natomiast spokojnie można wysyłać SMSY  I  MAILE z pytaniami. Do rozmów telefonicznych zapraszam gdy status  WOLNY

PROGNOZA Z KART DOTYCZĄCA PRZYSZŁOŚCI OBEJMUJE MAKSYMALNIE NAJBLIŻSZE 3 - 5 LAT !!! 

NIE WRÓŻYMY WIĘC NA CAŁE DALSZE ŻYCIE !

MIEJCIE TAKŻE NA UWADZE ŻE WRÓŻKA TO NIE JEST BAR SZYBKIEJ OBSŁUGI ! OPEROWANIE W ENERGII TO KORONKOWA ROBOTA NIE ZNOSZĄCA POŚPIECHU, NIECIERPLIWOŚCI I "POPYCHANIA" . 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             *CHAT* > NIE PRZYJMUJĘ CHATU PONIŻEJ 10 MINUT !

     < ZASADY CHAT > PATRZ ZAKŁADKA 'USŁUGI SPECJALNE'

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU MAILOWEGO, TELEFONICZNEGO ORAZ    SMS  WRL.281... i treść                                       jednego konkretnego pytania ! 

PROSZĘ PODAĆ IMIONA I DATY URODZENIA, 

przy nieznanej dacie orientacyjny WIEK  i   KOLOR  WŁOSÓW, ZODIAK.

***************************************************************************************************************

PROGNOZA  SMS  DOTYCZY ROZWOJU SYTUACJI  w  CIĄGU  NAJBLIŻSZEGO   MIESIĄCA lub OGÓLNEJ TENDENCJI w danej SPRAWIE.  W tej opcji  dostępne są tylko mini rozkłady kart.

****************************************************************************************************************

 ******************************************************************************************

               EMAIL  >>  SZERSZA INTERPRETACJA ZAGADNIEŃ od  25 zł >  

  ******************************************************************************************

 

UWAGA JEŚLI ZADAJECIE TO SAMO PYTANIE CZĘŚCIEJ NIŻ CO 28 DNI, ( 7 DNI W SPRAWACH DYNAMICZNIE SIĘ ZMIENIAJĄCYCH ), ALBO KILKU WRÓŻBITOM JEDNOCZEŚNIE LUB W KRÓTKIM ODSTĘPIE CZASU, TO SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ŻE PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ. NASTĘPUJE ENERGETYCZNY CHAOS W WASZEJ AURZE I UMYŚLE !! MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO BADANIA RTG, OTRZYMUJĄC WYNIK Z DIAGNOZĄ, NIE PĘDZICIE JESZCZE PIĘĆ RAZY POD RZĄD SIĘ PRZEŚWIETLAĆ, BO TO BEZ SENSU I SZKODLIWE.                                

PROSZĘ O ROZWAGĘ !

 

 

 Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie cenną informacją zwrotną.  

Pozytywne  bardzo miłą i satysfakcjonującą. Natomiast negatywne -  proszę aby były merytorycznie uzasadnione, zgodne ze stanem faktycznym, a nie wyładowaniem ogólnej frustracji czy widzimisię. Proszę o wzięcie pod uwagę wszystkich zasad wymienionych w moim opisie i zrobienie rachunku sumienia przed wystawieniem opinii, czy spełniliśmy wszystkie punkty odnośnie korzystania z wróżb. Oraz czy daliście im szansę się zrealizować swoim działaniem, czy minął już wyznaczony czas.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich szanownych Klientów.

Dziedziny : Twoja przyszłość, Miłość, Kariera, Wróżby ogólne, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Jasnowidzenie, Wahadełko, Oczyszczanie, Rytuały, Karty lenormand, Karty cygańskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
11- 20
Wtorek
11 -20
Środa
11- 20
Czwartek
11- 20
Piątek
11- 20
Sobota
Godziny niesprecyzowane
Niedziela
Godziny niesprecyzowane

Opinie klientów

loading
1 z 5
1 2 3 4 5
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.