Miriam  Sthettner

Miriam Sthettner

teraz niedostępny
Miriam  Sthettner

Wróżę od wielu lat, od zawsze byłam trochę dziwna. Odczuwałam więcej niż inni. Nie było łatwo żyć z tymi odczuciami. Z czasem udało mi się je okiełznać i wykorzystać dla dobra ogółu. Oferuję głęboki wgląd w Waszą przyszłość, posługuję się rozkładami Tarota i innych kart, wskazaniami wahadła oraz intuicją i przebłyskami jasnowidzenia. Moje umiejętności mogą pomóc Wam uniknąć niebezpieczeństw, odnaleźć szczęście, upragnioną miłość, zadowalającą pracę i finanse. Mogę sprawdzić czy wasze poprzednie wcielenia nie generują problemów w tym obecnym, oraz przyjrzeć się traumom rodowym, które mogą wpływać na wasz standard życia.

Moje zdolności ujawniały się już w dzieciństwie, jednak jestem przekonana, że są ze mną od wielu wcieleń. Wizje, sny, intuicyjne działania, przejawiałam odkąd pamiętam. Miałam również wspaniałych przewodników, rdzennego Afrykańczyka i Rosjanina którzy od pokoleń dziedziczyli zdolności i Wiedzę Tajemną. Poznałam pełne mocy Rytuały Magiczne. Pomagam prostować zagmatwane życiowe ścieżki, co stało się już dawno moją profesją. Klienci są zadowoleni. Pracuję codziennie online oraz w moim Atelier.

 

Drodzy Państwo gdy świeci się w moim profilu informacja ZAJĘTY  to znaczy że nie odbieram wtedy telefonów (bo np. już rozmawiam). Natomiast spokojnie można wysyłać SMSY  I  MAILE z pytaniami. Do rozmów telefonicznych zapraszam gdy status  WOLNY

PROGNOZA Z KART DOTYCZĄCA PRZYSZŁOŚCI OBEJMUJE MAKSYMALNIE NAJBLIŻSZE 3 - 5 LAT !!! 

NIE WRÓŻYMY WIĘC NA CAŁE DALSZE ŻYCIE !

MIEJCIE TAKŻE NA UWADZE ŻE WRÓŻKA TO NIE JEST BAR SZYBKIEJ OBSŁUGI ! OPEROWANIE W ENERGII TO KORONKOWA ROBOTA NIE ZNOSZĄCA POŚPIECHU, NIECIERPLIWOŚCI I "POPYCHANIA" . 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             *CHAT* > NIE PRZYJMUJĘ CHATU PONIŻEJ 10 MINUT !

     < ZASADY CHAT > PATRZ ZAKŁADKA 'USŁUGI SPECJALNE'

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU MAILOWEGO, TELEFONICZNEGO ORAZ    SMS  WRL.281... i treść                                       jednego konkretnego pytania ! 

PROSZĘ PODAĆ IMIONA I DATY URODZENIA, 

przy nieznanej dacie orientacyjny WIEK  i   KOLOR  WŁOSÓW, ZODIAK.

***************************************************************************************************************

PROGNOZA  SMS  DOTYCZY ROZWOJU SYTUACJI  w  CIĄGU  NAJBLIŻSZEGO   MIESIĄCA lub OGÓLNEJ TENDENCJI w danej SPRAWIE.  W tej opcji  dostępne są tylko mini rozkłady kart.

****************************************************************************************************************

 ******************************************************************************************

               EMAIL  >>  SZERSZA INTERPRETACJA ZAGADNIEŃ od  25 zł >  

  ******************************************************************************************

 

UWAGA JEŚLI ZADAJECIE TO SAMO PYTANIE CZĘŚCIEJ NIŻ CO 28 DNI, ( 7 DNI W SPRAWACH DYNAMICZNIE SIĘ ZMIENIAJĄCYCH ), ALBO KILKU WRÓŻBITOM JEDNOCZEŚNIE LUB W KRÓTKIM ODSTĘPIE CZASU, TO SAMI JESTEŚCIE SOBIE WINNI ŻE PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZAJĄ. NASTĘPUJE ENERGETYCZNY CHAOS W WASZEJ AURZE I UMYŚLE !! MOŻNA TO PORÓWNAĆ DO BADANIA RTG, OTRZYMUJĄC WYNIK Z DIAGNOZĄ, NIE PĘDZICIE JESZCZE PIĘĆ RAZY POD RZĄD SIĘ PRZEŚWIETLAĆ, BO TO BEZ SENSU I SZKODLIWE.                                

PROSZĘ O ROZWAGĘ !

 

 

 Dziękuję za wszystkie komentarze, są dla mnie cenną informacją zwrotną.  

Pozytywne  bardzo miłą i satysfakcjonującą. Natomiast negatywne -  proszę aby były merytorycznie uzasadnione, zgodne ze stanem faktycznym, a nie wyładowaniem ogólnej frustracji czy widzimisię. Proszę o wzięcie pod uwagę wszystkich zasad wymienionych w moim opisie i zrobienie rachunku sumienia przed wystawieniem opinii, czy spełniliśmy wszystkie punkty odnośnie korzystania z wróżb. Oraz czy daliście im szansę się zrealizować swoim działaniem, czy minął już wyznaczony czas.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkich szanownych Klientów.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
⭐ ZAPRASZAM ⭐
Wtorek
NA CYKLICZNE
Środa
RYTUAŁY
Czwartek
NOWIU I PEŁNI
Piątek
CO JAKIŚ CZAS
Sobota
$ PROMOCJE $
Niedziela
;) DLA UWAŻNYCH ;)

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.