Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-01-24
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop uroczny - Strzelec (23.11 - 21.12)

Horoskop uroczny - Strzelec (23.11 - 21.12)

Słabe miejsce podatne na urok:

Najgorsze jest gdy Strzelec przestaje rozumieć to co się dookoła niego dzieje. Związane z tym poczucie wyobcowania pozbawia go radości życia. Przestaje się cieszyć. Kontakt z przyroda już nie sprawia mu przyjemności. Gorączkuje, bo wewnętrzny ogień nie znajdując ujścia w zwykłej dla Strzelca ruchliwości zaczyna palić od środka. Brak ruchu prowadzi u Strzelca do chorób stawów. Pomimo tego i tak jest to jeden z najżywotniejszych znaków.


Obrona przed działaniem uroków:

Strzelcu zapal fioletową świecę. Stań w pozycji łucznika i spróbuj wypuszczać wyimaginowane strzały. Zachowuj się tak jakbyś rzeczywiście trzymał w rękach prawdziwy łuk. To doskonale wpłynie na Twoje mięśnie i stawy. Jeśli masz możliwość rozpalenia ogniska zrób to. Potem siedź i wpatruj się w ogień. Jeśli nie, niech płomień ogniska zastąpi płomień fioletowej świecy. Patrz jak płonie i pytaj siebie jakie wywołuje to w Tobie uczucia. Później zaplanuj podróż. Zaplanuj miejsce do którego chciałbyś pojechać. Znajdź informacje na ten temat. Obrazek z tego miejsca noś przy sobie i często oglądaj.


 


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.