Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop uroczny - Strzelec (23.11 - 21.12)

Horoskop uroczny - Strzelec (23.11 - 21.12)

Słabe miejsce podatne na urok:

Najgorsze jest gdy Strzelec przestaje rozumieć to co się dookoła niego dzieje. Związane z tym poczucie wyobcowania pozbawia go radości życia. Przestaje się cieszyć. Kontakt z przyroda już nie sprawia mu przyjemności. Gorączkuje, bo wewnętrzny ogień nie znajdując ujścia w zwykłej dla Strzelca ruchliwości zaczyna palić od środka. Brak ruchu prowadzi u Strzelca do chorób stawów. Pomimo tego i tak jest to jeden z najżywotniejszych znaków.


Obrona przed działaniem uroków:

Strzelcu zapal fioletową świecę. Stań w pozycji łucznika i spróbuj wypuszczać wyimaginowane strzały. Zachowuj się tak jakbyś rzeczywiście trzymał w rękach prawdziwy łuk. To doskonale wpłynie na Twoje mięśnie i stawy. Jeśli masz możliwość rozpalenia ogniska zrób to. Potem siedź i wpatruj się w ogień. Jeśli nie, niech płomień ogniska zastąpi płomień fioletowej świecy. Patrz jak płonie i pytaj siebie jakie wywołuje to w Tobie uczucia. Później zaplanuj podróż. Zaplanuj miejsce do którego chciałbyś pojechać. Znajdź informacje na ten temat. Obrazek z tego miejsca noś przy sobie i często oglądaj.


 


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.