Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny biznesowy - Ryby - Marzec 2019

Emocjonalne Ryby poczują władzę. Tak właśnie Wasza siła oraz stanowczość da o sobie znać. Marzec będzie sprzyjać decyzjom i postanowieniom, które nie poddają się żadnym kompromisom. Starajcie się utrzymać to mocne tempo aż do 15 -tego. Bowiem to co wypracujecie wcześniej pozwoli Wam na odpoczynek i zebranie sił. Tutaj warto byście pamiętały o swoim zdrowiu w dobie pogoni za pieniądzem i sławą. Koniecznie nie zapominajcie o sobie. Wasza praca oraz hart ducha może powodować zwady z osobami, które są zazdrosne. Wytrwajcie!

Horoskop miesięczny biznesowy został opracowany przez Wróżka ApoloniaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.