Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Estelle
teraz niedostępny

Estelle

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 166695

Średnia ocen: 5
(1540)
Ilość rozmów na chacie

(384)
Ilość rozmów przez email

(10658)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Estelle

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Feng shui, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Odcienie męskości, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Estelle

"Nigdy nie jest za późno by odmienić swój los, by zacząć od nowa i być szczęśliwym.. tak po prostu..."


Człowiek stojący na rozdrożu, poszukujący sensu tego co robi często wątpi w istnienie tego szczęścia.. Jednak tak samo, jak w ułamku sekundy może się wszystko zawalić i zmienić na gorsze, tak samo działa to w drugą stronę. Czasami wystarczy ten jeden krok by wejść w nowy, lepszy wymiar, szczęśliwy dla nas czas spełnienia i radości. Najwięcej zależy od Ciebie, od tego czy go zrobisz, czy jesteś gotowy na zmianę...Ten krok jest najtrudniejszy, ale jeśli tego dokonasz, dasz sobie szansę. Nie stój w miejscu, ale działaj. Początkowo przez łzy powtarzaj sobie, że wszystko będzie dobrze.
Kartami Tarota zajmuję się od wielu lat, ale to kontakty z ludźmi i ich problemami nadają sens mojej pracy i sprawiają, że nabieram cennego doświadczenia, którym chcę się z Wami dzielić. Jestem zwyczajną kobietą, która nie zawsze miała w życiu lekko, nie zawsze radziła sobie dobrze, często się potykała i wątpiła. Dlatego doskonale Was rozumiem i całym sercem jestem z Wami.
Karty od dawna służyły mi nie tylko do wróżenia w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale także do spotkania z własną podświadomością, z prawdziwymi emocjami, bo jestem zdania, że rozwiązanie zawsze tkwi w naszych sercach, należy tylko tą prawdę zgłębić i mądrze wykorzystać.
Moje wróżby opierają się głównie na kartach Tarota oraz intuicji. Karty podpowiadają jaką drogę należy wybrać, pozwalają przeanalizować samego siebie, dotrzeć w głąb duszy, tam gdzie tkwi prawda o nas samych.
Kiedy coś nas dręczy, a otoczenie zdaje się nie rozumieć naszych problemów, być może jest to dobry moment by zwrócić się o poradę do kogoś, kto obiektywnie spojrzy na to wszystko. Jestem z Wami by przepowiadać przyszłość, ale przede wszystkim pokazać możliwości jakie przed Wami stoją. Wybór drogi oraz metoda zależy kochani od Was. Tarot nie jest wyrocznią, on radzi i pokazuje co można zmienić, jak może wyglądać nasze życie, jednak pozostawia wybór i podkreśla to, że każdy może sam o sobie decydować. Wrożba sama w sobie nie rozwiązuje problemu, trzeba dodać do tego swoją pracę nad sobą i odwagę w podejmowaniu nie raz trudnych decyzji.
Każdy nosi w sobie tą ogromną siłę i moc, by radzić sobie w życiu, by "przenosić góry".

Moje życie jest przykładem na to, że Tarot się może pomóc w zmianie, w odzyskaniu szczęścia i wewnętrznego spokoju. Pewnego dnia znalazłam się jak niejedno z Was na rozdrożu i odnalazłam sens na nowo, dzięki jego wskazówkom i mądrości.
Cieszę się, że będę mogła pomóc i mam nadzieję,że wspólnie znajdziemy właściwe rozwiązanie dręczących Was problemów.

Proszę aby kontaktowały się ze mną osoby, które naprawdę potrzebują porady! Tarot nie może być zabawką w rękach sceptyków!
Doskonale rozumiem, że chcecie znaleźć potwierdzenie wróżby u innych doradców, jednak ciągłe pytanie o to samo w różnych konfiguracjach, może doprowadzić do zakłamania w kartach i błędnego przekazu między nami.

Nie wróżę kobietom starającym się o dziecko, kobietom w ciąży. Proszę to uszanować. Pamiętajcie, że wróżenie jest formą wchodzenia w energię drugiej osoby, w grę więc wchodzi druga energia-dziecka,bardzo słabiutka.

Proszę nie zadawać też pytać dotyczących śmierci, daty swojej śmierci lub numerów w toto-lotka.
Nie wróżę osobom niepełnoletnim!!!

 

Można umawiać się na czat!!Jeśli dogodna dla Państwa godzina jest inna niż w podanym przeze mnie grafiku,proszę o informację poprzez krótką wiadomość tekstową. Postaram się dostosować!

Kochani! Starajcie się przed kontaktem z wróżką wyciszyć emocje,skupić na tym o co pytacie. Znajdźcie dogodną dla siebie chwilę, tak aby inne niepotrzebne emocje,obawy, nie zakłócały przepływu energii. To pomaga uzyskać bardziej dokładną prognozę kart!!

 

Bardzo proszę o zwracanie uwagi na status zajęte.Niezależnie od tego czy jestem w trakcie odpowiedzi na smsa czy też podczas innego czatu,nie odbiorę drugiej rozmowy!


OPINIE:

(2016-12-30 08:35:13) 5
Bardzo dokładna, szczegółowa wróżba. Czasami wręcz przerysowana. W rzeczywistości sprawy nie wyglądały tak poważnie, czy też niebezpiecznie - na szczęście. Polecam
(2016-11-23 09:28:58) 5
sumienna, uczciwa,dokładna, wrożąc pisze zycie jak scenariusz, ktory zawsze jest prawdą i się sprawdza,najlepsza polecam kazdemu i serdecznie Panią pozdrawiam
(2016-08-15 12:28:02) 5
(2016-07-28 13:25:51) 5
(2016-07-13 11:30:12) 5
(2016-06-16 09:40:06) 5
jest Pani ciepła ,delikatna i serdecznie p. pozdrawiam dziękując za kontakt
(2016-05-31 11:02:23) 5
(2016-05-19 10:45:24) 5
(2016-04-24 11:42:19) 5
(2016-04-22 10:30:42) 5

Grafik:

Poniedziałek:
kiedy
Wtorek:
jestem
Środa:
zalogowana
Czwartek:
zapraszam!
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
niedziela zawsze wolna!!Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.