Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Lew

Wiesz doskonale jak to jest być szczęśliwym i radosnym, pod warunkiem, że nie daje o sobie znać Twoja wielka duma. To pozwól sobie na chwile radości. To budulec szczęśliwego i spełnionego życia. Gdy jesteś radosny doskonale wiesz, że wszystko jest możliwe. Radość przyciąga dobre momenty. Rozwiązują się problemy w najlepszy możliwy sposób.

Wiadomość dla Niej: Strzała amora właśnie leci w Twoim kierunku. Przyjmij ją z godnością i wiedz, że właśnie to czas na piękną, romantyczną miłość. Zawsze dziękuj za to, co przyniósł Ci los, bo to najczęściej jest interwencja anielska.

Wiadomość dla Niego: nie oczekuj, że zawsze i wszystko będzie dla Ciebie i tylko Tobie podporządkowane. Zachowanie równowagi w dawaniu i braniu jest bardzo istotną cechą harmonijnego życia. Zachowuj tę równowagę i staraj się też coś dać od siebie, w takim samym stopniu co otrzymujesz. Wtedy będziesz żył w poukładanym związku pełnym miłości.

Wiadomość dla Nich: wszystko jest na dobrej drodze do Waszego spełnienia. Pewne sprawy wymagają po prostu swojego odpowiedniego okresu. Czas działa na Waszą korzyść. Pracujcie nad sobą, kochajcie się i pozwólcie działać aniołom. Zobacz jakie postępy uczyniliście w ostatnim czasie. Wasze wysiłki zostaną odpowiednio nagrodzone.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.