Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Kosmogram

Kategorię Kosmogram opracowała BLACK JOANNA

 

Przychodzimy na świat w określonym miesiącu i czasie, to właśnie układ planet w momencie urodzenia pokazują kosmogramy. Dzięki nim jesteśmy wstanie odczytać cechy charakteru danej osoby, nawet maleńkiego dziecka, jego zdolności, zagrożenia jakie niesie dla niego życie. Kosmogramy są indywidualnymi horoskopami na życie, ale można też stworzyć na podstawie takich sam danych jak kosmogram urodzeniowy, kosmogram partnerski zwany tez porównawczym, który pokazuje, że określa związek dwojga ludzi przy określeniu ich indywidualnych cech charakteru i przeznaczenia. Planety ułożone są jak w zegarze w kosmogramie w systemie nie 12-godzinnym, ale zwanymi dwunastoma domami. Każdy z tych domów odpowiada za inne aspekty naszego życia.


DOM 1 NASZE EGO, OSOBOWOŚĆ
DOM 2 SPRAWY FINANSOWE I MATERIALNE
DOM 3 NASZE OTOCZENIE, KOMUNIKACJA
DOM 4 NASZE KORZENIE
DOM 5 DZIECI
DOM 6 PRACA I ZDOWIE
DOM 7 PARTNERSTWO, ŻYCIE PUBLICZNE
DOM 8 ŻYCIE SEKSUALNE, OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI
DOM 9 FILOZOFIA ŻYCIA, RELIGIA
DOM 10 ŻYCIE ZAWODOWE, KARIERA
DOM 11 PRZYJAŹNIE
DOM 12 OGRANICZENIA WOLNOŚCI, SZPITALE

 

 

 

 

 


EKSPERCI

01 Joanna Black
POLSKIANGIELSKI 
Karty Lenormand Karty Cygańskie Jasnowidzenie i Wizjonerstwo
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048223 285 118 3.66 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 030 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.