Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Lew

Ona:
Aby uwieść zodiakalną Lwicę musisz traktować ją jak prawdziwą królową. Przytakuj jej, doceniaj jej zalety i zasypuj komplementami. Ustaw ją na piedestale i nagradzaj. Bardzo istotne jest abyś był pewny siebie bo to z pewnością zwróci jej uwagę. Stanowczość w działaniu i podejmowaniu decyzji również jej zaimponuje. Lwice lubią męskich, zadbanych i modnie ubranych mężczyzn, zadbaj więc o swoją prezencję oraz garderobę.


On:
Zdobywając Lwa musisz być uważną słuchaczką i godnym partnerem do rozmów. Przyznawaj mu rację nawet jeśli całkowicie się z nim nie zgadzasz. Dawaj mu poczucie, że do wszystkich wniosków doszedł sam. Podczas dyskusji możesz postawić na swoim ale w bardzo dyplomatyczny sposób, aby zwrócić na siebie jego uwagę musisz błyszczeć i swobodnie się zachowywać. Zapamiętaj również, że Lew lubi wyrafinowaną koronkową bieliznę i dyskretny makijaż.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.