Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Byk

Ona:
Jeżeli chcesz ją zdobyć pamiętaj, że jest ona zmysłową i romantyczną tradycjonalistką. Z pewnością upłynie trochę czasu zanim zbliżycie się do siebie więc wykaż się cierpliwością. Ceni sobie romantyczne randki, długie spojrzenia w oczy, przelotne muskanie dłoni oraz liczne czułe słówka. Bądź więc romantyczny, czuły i wyrozumiały, bo to na pewno zostanie docenione przez Panią spod znaku Byka.


On:
Dobrym sposobem na uwiedzenie silnego Byka jest kobieca słabość. Poproś go więc o radę lub pomoc, a poczuje się twoim rycerzem. Nawet jeśli sama jesteś zaradną kobietą nie zdradzaj się nadmiernie ze swoimi zdolnościami. Pamiętaj również, że Byki cenią sobie zapach kobiecego ciała wzmocniony dobrymi perfumami.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.