Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Byk

Byk uwielbia wygodę i dobrobyt a nawet trochę lenistwa. Udaje jednak, że jest bardzo zajęty pracą. Duszę ma jednak sprawiedliwą, rozważną, która pozwala odnaleźć w nim wsparcie. Jak bardzo mylący jest ten groźny wizerunek !! Byk to chodząca łagodność, dobroć i wsparcie dla słabych.
Jeżeli chcesz uwieść Byka, musisz mu zaimponować. Włóż na siebie powłóczyste ,lejące tkaniny w odcieniu kremowym z widoczną domieszką złota, musi być połyskujące. Dodatki dobierz w kolorze grafitu z kropelką lazuru. Pana Byka bardziej uwiedziesz złotem i granatowym lazurem, a panią Byk granatem i grafitem z akcentami złota.
Jeżeli chcesz być z Bykiem blisko, musisz zamienić się w niebieskie błękity, przetykane srebrem i złotem .W subtelnie roziskrzonym niebieskim buduarze na pewno zdobędziesz serce Byka.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.