Heart_2
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2021-01-29
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Wodnik

Angażujesz się w przyjaźń jak mało kto. Starasz się stworzyć idealną grupę, w której każdy będzie dla ciebie tak samo ważny. W przyjaźni szukasz poczucia bliskości, oddania i solidarności.

Wodnik czuje się dobrze kiedy swoje przyjaźnie zawiązuje z grupą ludzi. Najczęściej sam ją tworzy na zasadzie wspólnoty, której przyświecają jego idee. Dla Wodnika najważniejsza jest wolność, dlatego też tak ceni przyjaźń, która nie ogranicza jego niezależności . Nie lubi zobowiązań dlatego wszystkich traktuje jednakowo, że czasem trudno zorientować się kogo darzy uczuciem a kogo przyjaźnią. Oddanie dla grupy sprawia, że nie dostrzega siebie i swoich najbliższych. Jego partner życiowy często bywa zazdrosny o przyjaciół. Jest lubiany w towarzystwie i potrafi wykazać się niebanalnymi pomysłami, które bywają czasem dość ekscentryczne i mogą przerażać. Wodnik jest wyrozumiały ale nie potrafi wybaczyć zdrady. Nie skrywa urazy i mówi o tym prosto w oczy.

 

Wodnik i zwierzęta domowe

Wodnik unika ograniczeń i kocha wolność dlatego rzadko zdarza mu się być posiadaczem czworonoga. Jeśli już z jakiś powodów zdecyduje się na to wybierze jakieś egzotyczne zwierzę np. małpkę . Będąc wrażliwym na cierpienie innych zdarza mu się przygarnąć psa z schroniska. Będzie dobrym i cierpliwym właścicielem.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.