Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

TarocistkaAgnelya
teraz niedostępny

Tarocistka Agnelya

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 183214

Średnia ocen: 4.9
(2674)
Ilość rozmów na chacie

(627)
Ilość rozmów przez email

(9468)
Ilość rozmów przez smschat

(249)
Ilość rozmów przez telefon

(1858)
Ilość rozmów przez 0700

(370)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Tarocistka Agnelya

POLSKIANGIELSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2017 rok, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Tarocistka Agnelya

Jeśli ktoś nie jest gotowy na zmierzenie się z rzeczywistością i przyjęcie prawdy proszę do mnie nie dzwonić nie sprzedaje marzeń i nie mam czarodziejskiej różdżki. a jeśli jesteście gotowi na szczera poradę, zapraszam.

 

              W dniach  29 lipca do 13 VIII jestem  na urlopie.Jeśli potrzebujesz pilny kontakt to wyślij SMS-odpowiem osobiście a możesz spodziewać się wiadomości odemnie późnym wieczorem.

 

W życiu są różne chwile nie tylko radosne ,jest też smutek,są łzy ,bezsilność z różnych powodów; z bólu złamanego serca, poczucia samotności czy smutnej diagnozy lekarskiej...na te i inne sytuacje podpowiem Tobie skuteczne rozwiązania ,na pewno Cię nie uleczę bo nie jestem lekarzem ,nie dam też fałszywej obietnicy ,że będzie cudownie bo wszyscy wiemy ,że samo nic się nie zmieni ,praca sama nie przyjdzie,związek się w cudowny sposób nie naprawi ,a miłość nie zastuka do naszych drzwi.
Podam Ci za to klucz jak rozwiązać swoje problemy by zostały one tylko wspomnieniem.Podzielę się z Tobą" przepisem" jak osiągnąć szczęście bo głęboko wierzę ,że każdy może być szczęśliwy.
Wiem,że dla niejednego z Was wydatek na czat czy rozmowę ze mną może być za duży a może nie wierzycie ,że mogę pomóc wam rozwiązać wasze kłopoty .
Tylko jak to sprawdzicie pozostając bierni ? Cudów nie ma i ja wam ich nie obiecuję .
Wierzę w to ,że każdy może być szczęśliwy w miłości ,mieć fajną pracę i dobrze zarabiać .Posiadam również wiedzę, która może i wam pomóc w drodze do szczęścia.Jeśli wydaje Ci się, że nie ma dla Ciebie już nadziei,napisz do mnie,wskazówki z moich kart pomagą także uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami.
Zapraszam na czat ze mną i do telefonów kiedy jestem online i mam status wolny odbieram każde połączenie.Dzwoń ,nie zwlekaj!

Odpowiadam na wszystkie SMS po 18:00 można pisać nawet jak nie jestem online.Chcesz pilnie odpowiedź napisz do mnie e-mail lub zadzwoń.

 • Ważna informacja

Zanim zadzwonisz/napiszesz do mnie upewnij się, że:

nie zadajesz ponownie tego samego pytania kartom (im więcej razy pytasz o to samo, tym większe prawdopodobieństwo tego, że odpowiedź udzielona na nie przez karty będzie nie prawdziwa)

 

 • Regulamin dla osób zwracających się po wróżbę:

  1. Osoba prosząca o wróżbę musi być pełnoletnia.
  2. Nie odpowiadam na prośby o wróżbę w imieniu osób trzecich jeśli nie mają bezpośredniego związku ze sprawami Pytającego (to dotyczy również sytuacji, gdy rodzice pytają o życie swoich dorosłych dzieci).
  3. Prosząc o wróżbę należy podać krótki opis sytuacji i/lub konkretne pytanie na które szuka się odpowiedzi. Należy również podać datę urodzenia,imię.
  4. Pytający jest zobowiązany o zadawanie sensownych pytań czyli takich, na które sam nie zna odpowiedzi. Pytania w stylu: “Czy pójdę do szkoły...?”, “Czy będę mieć dziecko...?”, “Czy spotkam tego jedynego...?” są niedopuszczalne. To są sytuacje na które wpływ ma tylko pytający. Poza tym są to pytania czysto życzeniowe – jeśli Pytający (nawet jeśli otrzyma na nie przepowiednię) nie podejmuje żadnych działań, to niech nie oczekuje że się ona spełni. Wróżby działają zwykle na zasadzie przyczynowo-skutkowej.
  5. Prognoza ma charakter drogowskazu i daje możliwości ominięcia problemów.
  6. Mam prawo odmówić spełnienia prośby o wróżbę ze względów etycznych (najczęściej jeśli chodzi o pytania dotyczące zdrowia – tym się zajmuje lekarz lub w pytaniach dotyczących aktualnie prowadzonych spraw sądowych – tym się zajmuje sędzia, adwokat) …. Nie wróżę osobom uzależnionym od wróżby.
  7. Prośba o wróżbę jest jednoznaczna z przyjęciem postanowień regulaminu przez Pytającego i zgadza się on ze wszystkimi postanowieniami w nim zawartymi.
  8. Nie biorę odpowiedzialności za Twoje życie po wykorzystaniu wskazówek z tarota.
  9. Uwaga! Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
   

OPINIE:

klient_fb_78209
(2017-08-15 11:11:07) 5
Miła i sympatyczna...licze na to,ze przepowiednia sie sprawdzi...
klient_fb_3e38e
(2017-07-03 21:53:15) 5
Polecam.
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuje i zapraszam ponownie
Monika.Tylec
(2017-06-21 20:05:11) 2
Pani moze i miala dobre intencje ale kompletnie zle ocenila osobe o ktora pytalam, sprawdzila sie (niestety) moja intuicja.
Odpowiedź eksperta: Pani Moniko,ale Pani o coś zupełnie innego mnie pytała,nie będę pisać o co bo nie chcę zachowywać się tak jak Pani dziękuje bardzo za ocenę i gratuluje wzorowej intuicji :D
Isis_2009
(2017-04-13 21:34:01) 5
Polecam Pani Selena zawsze trafnie ocenia rzeczywistość obecna i przyszłą. Wiem bo korzystam juz wiele lat ;)

Grafik:

Poniedziałek:
jeśli przez dłuższy czas nie
Wtorek:
odpisuje na sms,proszę mieć
Środa:
pewność,że odpiszę po18:00
Czwartek:
jestem po 22:00
Piątek:
zawsze wieczorem
Sobota:
w nocy jestem też zalogowana
Niedziela:
jestem po 14:00,ale sprawdźStrona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.