NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Noma

Noma

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody : Runy, Tarot, Astrologia, Karty klasyczne, Karty lenormand, Karty cygańskie, Karty anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Numerologia

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
28914 Ilość
porad
Ostatnio
online
14 Lat na
portalu
238030 Wyświetleń
profilu

Witam Państwa serdecznie :)

Nazywam się wróżka Noma od wielu lat pomagam Państwu rozwiązać Wasze problemy. Staram się do każdego klienta podejść w sposób indywidualny. Zawsze szukam najlepszego rozwiązania. Wychodzę z założenia, ze nie ma sytuacji bez wyjścia i rozwiązania zawsze staram się pokazać każdemu z Was:)  Zapraszam :)

 

Specjalizuję się w relacjach partnerskich, zwłaszcza tych w których chodzi o prawdziwą miłość. Doskonale znam relacje bliźniaczych płomieni, bratnich duszy, związków karmicznych. Potrafię rozwiązać problemy w związku. Dzięki energetyce Bastet zapewniam szczęście w milości :) 

 

Mili moi proszę Was o zadawanie konkretnych pytań, bądź rozkładów ogólnych. Przekazuje Wam odpowiedzi na pytania, które zadacie. Nie wystarczy rzucić hasło miłość czy relacje. To, że pytam wtedy, co konkretnie chcecie wiedzieć to dlatego, by konkretnie Wam odpowiedzieć. Jeśli pytacie o coś dodatkowego to proszę również zadać pytanie konkretne a nie pytać o wszystko. Drodzy Państwo czat to dialog Wy pytacie ja odpowiadam. 

 

Proszę pamiętajcie:
Potrzebuje waszych imion i dat urodzenia oraz pytania, co chcecie wiedzieć. To, że mam dar jasnowidzenia nie polega na tym, że każda osoba, która tylko do mnie napisze pojawi się w mojej głowie  w tym samym momencie.

 

Kolejna istotna sprawa dla klientów "biegających" od wróżki do wróżki. Jeśli pytacie w bardzo krótkim czasie 7 razy różnych osób o to samo, to nie powinniście mieć pretencji do nikogo, że się nie spełniła wróżba. Energiami nie należy się bawić, bo może wyrządzić to szkodę. 

 

Pozdrawiam Noma

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10 -22
Wtorek
10 -22
Środa
10 -22
Czwartek
10 -22
Piątek
10 -22
Sobota
Niedziela

Opinie klientów (515)

loading
1 z 58
1 2 3 4 5