Heart_5
Noma

Noma

teraz niedostępny

Noma

POLSKI 
Noma

Witam Państwa serdecznie;)

Nazywam się wróżka Noma od wielu lat pomagam Państwu rozwiązać Wasze problemy. Staram się do każdego klienta podejść w sposób indywidualny. Zawsze szukam najlepszego rozwiązania. Wychodzę z założenia, ze nie ma sytuacji bez wyjścia i rozwiązania zawsze staram się pokazać każdemu z Was:) Zapraszam;)

 

Nie udzielam darmowych porad.Nie jestem instytucją charytatywną.

Mili moi nie czytam w myślach więc proszę Was o zadawanie konkretnych pytań, bądź rozkładów ogólnych. Przekazuje Wam odpowiedzi na pytania, które zadacie. Nie wystarczy rzucić hasło miłość czy relacje. To, że pytam wtedy, co konkretnie chcecie wiedzieć to dlatego, by konkretnie Wam odpowiedzieć. Jeśli pytacie o coś dodatkowego to proszę również zadać pytanie a nie pytać to wszystko?Skąd mam wiedzieć, czy to wszystko, czy macie ochotę o coś zapytać. Drodzy Państwo czat to dialog wy pytacie ja odpowiadam. 

 

Pamiętajcie:
Potrzebuje waszych imion i dat urodzenia oraz pytania, co chcecie wiedzieć. To, że mam dar jasnowidzenia nie polega na tym, że każda osoba, która tylko do mnie napisze pojawi się w mojej głowie  w tym samym momencie.

 

Kolejna istotna sprawa dla klientów biegających od wróżki do wróżki. Jeśli pytacie w bardzo krótkim czasie 7 razy różnych osób o to samo pretensji nie powinniście mieć do nikogo, że się nie spełniło. Energiami nie należy się bawić, bo może wyrządzić to szkodę. 

Krótkie wiadomości nie służą do zadawania mi pytań. To moja praca. Za pracę otrzymuję się zapłatę. 

Pozdrawiam Noma

Grafik:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Feng shui, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Horoskop klasyczny na 2021 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Horoskop Celtycki, Masaż, Reiki, Horoskop biznesowy na 2021 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2020 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Jedz zgodnie z grupą krwi, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Sławni ludzie, Sławne pary, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Fryzury a astrologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading

Lista nagrań doradcy NomaFacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.