Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Noma
teraz niedostępny

Noma

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 208029

Średnia ocen: 4.9
(2053)
Ilość rozmów na chacie

(314)
Ilość rozmów przez email

(20869)
Ilość rozmów przez smschat

(127)
Ilość rozmów przez telefon

(2008)
Ilość rozmów przez 700

(368)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Noma

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Feng shui, Horoskop kwiatowy, Horoskop uroczny, Przesądnik, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop chiński, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Horoskop Celtycki, Masaż, Reiki, Horoskop biznesowy na 2019 rok, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2019 rok, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Jedz zgodnie z grupą krwi, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Sławni ludzie, Sławne pary, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Dar uwodzenia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Twoje GG, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Fryzury a astrologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Noma

Witam Państwa serdecznie;)

Od 09.05.2019 do 17.05.2019 jestem na urlopie

Nazywam się wróżka Noma od wielu lat pomagam Państwu rozwiązać Wasze problemy. Staram się do każdego klienta podejść w sposób indywidualny. Zawsze szukam najlepszego rozwiązania. Wychodzę z założenia, ze nie ma sytuacji bez wyjścia i rozwiązania zawsze staram się pokazać każdemu z Was:) Zapraszam;)

 

Nie udzielam darmowych porad.Nie jestem instytucją charytatywną.

Mili moi nie czytam w myślach więc proszę Was o zadawanie konkretnych pytań, bądź rozkładów ogólnych. Przekazuje Wam odpowiedzi na pytania, które zadacie. Nie wystarczy rzucić hasło miłość czy relacje. To, że pytam wtedy, co konkretnie chcecie wiedzieć to dlatego, by konkretnie Wam odpowiedzieć. Jeśli pytacie o coś dodatkowego to proszę również zadać pytanie a nie pytać to wszystko?Skąd mam wiedzieć, czy to wszystko, czy macie ochotę o coś zapytać. Drodzy Państwo czat to dialog wy pytacie ja odpowiadam. 

 

Pamiętajcie:
Potrzebuje waszych imion i dat urodzenia oraz pytania, co chcecie wiedzieć. To, że mam dar jasnowidzenia nie polega na tym, że każda osoba, która tylko do mnie napisze pojawi się w mojej głowie  w tym samym momencie.

 

Kolejna istotna sprawa dla klientów biegających od wróżki do wróżki. Jeśli pytacie w bardzo krótkim czasie 7 razy różnych osób o to samo pretensji nie powinniście mieć do nikogo, że się nie spełniło. Energiami nie należy się bawić, bo może wyrządzić to szkodę. 

Krótkie wiadomości nie służą do zadawania mi pytań. To moja praca. Za pracę otrzymuję się zapłatę. 

Pozdrawiam Noma


OPINIE:

(2019-07-24 14:19:01) 5
Bardzo dużą sprawdzalność to co mi wróżyła Pani Noma do tej pory się sprawdziło .polecam tego doradcę .
(2019-07-02 20:17:00) 5
Dla mnie bardzo dobry doradca jak do tej pory wszystko się sprawdziło czekam na dalsze spełnienie. Ja będę wracać do pani Nomy. Polecam.
(2019-03-27 20:22:36) 5
Miła osoba konkretne porady jestem zadowolona czekam teraz na spełnienie wróżby.polecam
(2019-02-25 21:49:40) 5
Polecam mnie dużo pomogła i wróżba zaczęła się sprawdzać jestem bardzo zadowolona. Czekam na dalsze spełnienie dobrej wróżby.

Grafik:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Noma

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.