Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

WrozkaCesaria
offline / online-0700/GSM

Wróżka Cesaria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 17471

Średnia ocen: 4.8
(866)
Ilość rozmów na chacie

(129)
Ilość rozmów przez email

(2122)
Ilość rozmów przez smschat

(49)
Ilość rozmów przez telefon

(455)
Ilość rozmów przez 0700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Wróżka Cesaria

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop miłosny, Horoskop dzienny, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Wróżka Cesaria

Z UWAGI NA URLOP OD DNIA 15.06 DO 29.06  KONTAKT ZE MNĄ BĘDZIE UTRUDNIONY. 

NIE BEDZIE MOŻLIWOŚCI KONTAKTU PRZEZ CALLBACK I TELEFON 0-700. W MIARE MOZLIWOŚCI NA WASZE SMSY I E-MAILE BEDE ODPISYWAĆ PÓŹNYM WIECZOREM. USŁUGA CZAT  RÓWNIEŻ W GODZINACH PÓŹNONOCNYCH. 

Odkąd pamiętam fascynowała mnie ludzka natura zapisana w liczbach oraz ludzki los zapisany w kartach. Pasją do wróżenia zaraziła mnie nieżyjąca już babcia, a od tego czasu stale rozwijam swoje umiejętności oraz pogłębiam swoją wiedzę ezoteryczną. Wszystkie swoje decyzje zawodowe i prywatne opieram na numerologii oraz ogromnej sile jaką jest Tarot. Ukończyłam kilka kursów, m.in. Kurs numerologii i kurs wróżenia z kart Tarota. Kiedy nabyłam już odpowiednią wiedzę i doświadczenie postanowiłam pomagać innym ludziom w dokonywaniu słusznych wyborów oraz unikaniu niebezpieczeństw. W swojej działalności staram się nie skupiać na zabawie w pokazywanie co przyniesie los, ale naprowadzać i uświadamiać ludzi co mogą zrobić, aby ich życie było lepsze i szczęśliwsze. Tarot nie jest wbrew pozorom szklaną kulą pokazującą przyszłość, ale skarbnicą wiedzy o tym jak mądrze kierować swoim życie.

W swojej pracy posługuję się kilkoma metodami dywinacyjnymi. Dlczego w niniejszym opisie skupiam się na kartach Tarota? Tarot jest najbliższy mojemu sercu. Później pojawiły się w moim życiu karty Lenormand. W swojej codziennej pracy wspomagam się również numerologią, runami i przesłaniem kart anielskich.

Osoby, którym pomogłam uważają mnie za profesjonalną wróżkę i doświadczonego doradcę życiowego. Sama siebie nigdy nie oceniam. Za pomocą moich kart, wykorzystując umiejętności i ogromną intuicję spełniam swoje powołanie, czyli pomagam ludziom, w szerokim tego słowa znaczeniu. Chciałabym pomóc i Państwu. Odpowiadam na niemal każde pytanie i poruszam najważniejsze dziedziny życia, tj.: uczucia, zdrowie, finanse, praca i kariera. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, podpowiedzi jak rozwiązać swoje problemy i duchowego wsparcia, zapraszam do kontaktu ze mną. 

Ja ze swojej strony proszę o wystawianie komentarzy za udzielenie Państwu porady. Państwa opinie są niezwykle cenne dla mojej pracy i osobistego rozwoju.

Przesyłam dużo ciepła i serdeczności,

Wróżka Cesaria


OPINIE:

klient_fb_42baa
(2017-06-13 23:02:52) 5
Nie jestem naiwna. Nie oczekuję samych, dobrych rad. Jedak Pani Cesaria potrafi jasno i szczerze wszystko nakreślić. Pomaga, zwraca uwagę na to co istotne i gdzie warto się zatrzymać. To b dobry doradca i kobieta o czułym sercu :). Gorąco polecam. Ewa.
klient_fb_42baa
(2017-06-09 21:30:20) 5
Cesaria jest dziewczyną o dobrym sercu, zawsze podpowie cos się od siebie. Na razie wszystko się sprawdziło już trzeci raz. Polecam. Ewa.
klient_fb_42baa
(2017-06-09 00:48:40) 5
Tak szczerze mam dystans do wielu rzeczy ostatnia wróżba pani Cesari się sprawdziła. jest to osoba ciepła, z wyczuciem, konkretne mówi więcej niż się pyta, polecam :)
klient_fb_42baa
(2017-06-03 16:32:12) 5
Warto. Sprawdza się. Bez ściemy.

Grafik:

Poniedziałek:
Codziennie
Wtorek:
rano
Środa:
i
Czwartek:
wieczorem
Piątek:
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.