Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaCesaria
teraz dostępny

Wróżka Cesaria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 44739

Średnia ocen: 4.9
(2256)
Ilość rozmów na chacie

(400)
Ilość rozmów przez email

(4635)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(973)
Ilość rozmów przez 700

(7)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Przesłanie kart anielskich


Wróżka Cesaria

Specjalnie dla Państwa oferuję specjalną usługę - Przesłanie kart anielskich. Za pomocą kart anielskich udzielę Państwu podpowiedzi w róznych życiowych sytuacjach. Usługa obejmuję maksymalnie trzy problemy. Jeśli Państwo nie wiedzą jak postąpić, jak zakończy się dany problem i w jaki sposób do niego podejść, warto zwrócić się o poradę do Anielskich Istot. Zainspirują i podpowiedzą, jak podejść do problemu. Siła anielska pomoże Państwu rozwiązać problem, który w danym momencie ciąży. Serdecznie zapraszam do skorzystania z tej usługi, która możliwa jest wyłącznie przez e-mail.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.