Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaCesaria
teraz dostępny

Wróżka Cesaria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 44739

Średnia ocen: 4.9
(2256)
Ilość rozmów na chacie

(400)
Ilość rozmów przez email

(4635)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(973)
Ilość rozmów przez 700

(7)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Podłączenia energetyczne


Wróżka Cesaria

Jeśli zauważasz w swoim organiźmie nagatywną zmianę, czujesz się osłabiony, masz problemy z odpornoscią, prawidłowym snem lub inne dolegliwości, warto sprawdzić czy nie podczepiła się do Ciebie inna energia. Jeśli również masz wrażenie, że "prześladuje Cię pech", nie potrafisz oderwać się od toksycznych osób, z twojego towarzystwa lub masz wrażenie, że ktoś Ci źle życzy, również warto to sprawdzić. Sprawdzę Twoją energetykę i doradzę jak mozesz sobie pomóc lub sama dokonam zabiegu, który pomoże Ci odzyskać równowagę energetyczną. Usługa dostępna wyłącznie poprzez konsultację e-mail. 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.