Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaCesaria
teraz dostępny

Wróżka Cesaria

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 44739

Średnia ocen: 4.9
(2256)
Ilość rozmów na chacie

(400)
Ilość rozmów przez email

(4635)
Ilość rozmów przez smschat

(260)
Ilość rozmów przez telefon

(973)
Ilość rozmów przez 700

(7)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Numerologiczny rok osobisty i własny


Wróżka Cesaria

Specjalnie dla Państwa stworzę indywidualną analizę lat numerologicznych: roku osobistego i własnego, w jakich aktualnie się znajdujecie. Kombinacja aktualnych lat numerologicznych ma istotne znaczenie przy rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć i podejmowaniu życiowych decyzji; wskazuje w co warto inwestować w analizowanym czasie, a czego się wystrzegać i przełożyć, na bardziej korzystniejszy czas. Dokonana analiza ma naprowadzić na to, jakie działania będzie Wam łatwiej realizować, a o jakie przyjdzie walczyć. Jednym słowem ta analiza ma pokazać korzyści roku osobistego i własnego, jakie należałoby wykorzystać, a także wskazać, czego unikać. 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.