Trida

Trida

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
67 Rozmów na chat
2 Zrelizowanych e-maili
433 Odpowiedzi na SMS
23 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
2 Lat na portalu
Ostatnio
online
2854 Wyświetleń profilu
Trida

Marzena „Trida” – terapeuta poznawczo-behawioralny i systemowy, dietetyk i technolog żywności z wykształćenia w trakcie studiów psychologicznych. Ezoteryk i tarocistka z zamiłowania i pasji od 2004 roku.

Rytualistyka, rozwój duchowy, oczyszczanie energetyczne, Ustawienia Hellingera, czytanie z daty urodzenia, terapia indywidualna.

Moja przygoda z magią rozpoczęła się gdy miałam 16 lat. Zagłębiając się w tematy magii, znachorstwa, ziołolecznictwa znalazłam swoją drogę i staram się kierować ludzi na ich właściwe ścieżki życiowe. Wspomagam się w tym kartami Tarota, Lenormand, Anielskimi, silnie rozwiniętą intuicją oraz wiedzą, czerpaną i praktykowaną u podlaskich Szeptuch. Częściowo swój dar odziedziczyłam po praBabci, która była znachorką.

Od roku 2012 pobieram nauki u podlaskich Szeptuch i Szpetunów.

Widząc czyjaś przyszłość pomagam znaleźć optymalne rozwiązania problemów, odnaleźć jak najlepsze wyjście z ciężkiej sytuacji czy zagłębić się w swoje wnętrze w celu przepracowania problemów życiowych.

Rozmowa i pomoc niesiona innym stała się moją pasją – dlatego cały czas staram się kształcić wychodząc na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Talizmany, Reiki, Horoskop partnerski, Kojarzenie Par, Słabości, Przyjemności, Wróżba weekendowa, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
20:00 22:00
Sobota
20:00 22:00
Niedziela
20:00 22:00

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.