Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Imiennik

Kamil
Zapis runiczny imienia -
Runicznie to człowiek o stu twarzach, wolny, niezależny otwarty na świat. Wymyśla swoje prawa i zasady. Może być znany w mediach jest jak kameleon. Kamil powinien kontrolować strefę seksualną i czakrę gardła.

 

Kamila
Zapis runiczny imienia -
Bardzo pragnie być kochaną, rozpieszczaną i adorowaną ale jej natura jest przekorna i gdy ktoś śpieszy spełnić jej marzenia ona wtedy demonstruje swoją niezależność i traci możliwość takiego kontaktu. Doskonale radzi sobie w pracach zespołowych choć lubi zaznaczać swą odmienność.
 

Katarzyna
Zapis runiczny imienia -
Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo wrażliwa, ale to odczucie znika, gdy Kasi nadepnie się na odcisk, lub też przeciwstawi się jej wizji. Potrafi się ulitować nad tym, który wg jej osobistej oceny na taką litość zasługuje równocześnie będzie bezwzględna, gdy wg niej nie zasługuje się na współczucie. Ma dużą potrzebę dominowania i podporządkowania sobie innych. Nie znosi samotności, lubi podróże do innych krajów, bardzo ceni sobie dobra materialne, potrafi być bardzo oszczędna a nawet skąpa.

 

Karol
Zapis runiczny imienia -
Od imienia Karol Słowianie utworzyli słowo "król", chociaż u Germanów "karl" znaczyło raczej "chłop". Jeżeli ktoś nosi dziś imię Karol, nie może zapomnieć, że było to ulubione imię królów i cesarzy. Karol to imię najściślej spokrewnione z poważnym znakiem Koziorożca, choć niemal równie dobrze pasuje do statecznej Panny lub Byka oraz do królewskiego znaku Lwa. Harmonia, miłość, partnerstwo, humanitaryzm, opanowanie, szczodrość - oto podstawowe wartości, jakimi kieruje się podopieczna planety Wenus - Szóstka. Jest jedną z tych Wibracji, która dobro innych, szczególnie najbliższych przedkłada ponad własne szczęście, potrzeby i zachcianki. Szlachetne, prawe, o łagodnym usposobieniu, są ucieleśnieniem wszelkich cnót, z jakimi dane jest obcować ich sprzymierzeńcom.
Drugą stronę swej natury, to jest nieprzejednanie, potrzebę zemsty i pamiętliwość ujawniają w sytuacjach kryzysowych, gdy dobro i bezpieczeństwo ich najbliższych jest zagrożone. Wówczas stają się niebezpieczne dla wrogów.

 

Kinga
Zapis runiczny imienia -
Niezwykle ruchliwa osoba, z dużą potrzebą wyrażania siebie. Działa ze szlachetnych pobudek, ma skłonność do uzależniania się emocjonalnego. Jest bardzo komunikatywna. Często jest osobą podziwianą. Bardzo ważna jest dla niej rodzina i najbliżsi. Ma dużą potrzebę wolności, co powoduje izolację. Równie ważna potrzeba bliskości powoduje tworzenie relacji o dużej intensywności kontaktów.

 

Klara

Zapis runiczny imienia -

Bardzo ambitna osoba, otwarta na świat, ale cały czas może mieć problem z poświęcaniem się dla innych. Służący to piękna postawa ,ale nie męczennik. Klary uważają na zapalenia wirusowe i bakteryjne oraz arytmie.
 

Konrad
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzi od staroniemieckiego złączenia słów koni-odwaga i rad-rada.
Oznacza mężczyznę udzielającego odpowiedzi innym.
Noszący to imię to pełni wigoru panowie, odważni, weseli, lubiący zmiany .Potrafią doskonale kalkulować i wysnuwać logiczne wnioski.
Imieniny obchodzą;14.02, 21.04, 1.06, 7.08, 26.11.
Dobrze z tym imieniem będą się czuły ; Koziorożce, Lwy, Barany i Skorpiony.
Najbardziej znani; Konrad Mazowiecki Książe Mazowiecki, Konrad Swinarski reżyser teatralny, św. Konrad pustelnik

 

Konstanty

Zapis runiczny imienia -

Ma talent do wielu rzeczy ale jego wrażliwa dusza i niska samoocena może blokować jego sukces. Dobrze, że otaczają go ludzie, którzy bardziej wierzą w niego niż on sam i tym samym nasz Kostek może wypłynąć w rejs swojego życia. Jako wrażliwa i łatwowierna istota musi chronić swoja psychikę.

 

Krystyna
Zapis runiczny imienia -
Kobieta inteligentna, bystra i odważna nawet gdy nie jest pewna swych sił nie wycofuje się tylko sprytnie opracowuje dalszy plan działania. Bywa że w rodzinie nie układa się najlepiej.

 

Krzysztof
Zapis runiczny imienia -
Krzysztof to imię pochodzenia greckiego, znaczy „ niosący Chrystusa”.
Krzysztof to człowiek dzielny i zaradny, daje sobie radę w trudnych sytuacjach. Jest człowiekiem czynu, indywidualistą, poszukiwaczem przygód i ryzykantem. Pociąga go to, co nieznane, jest ciekawy świata, dużo wędruje, potrzebuje w życiu zmian. Jest wrogiem marazmu, rutyny, zakazów i norm. Najbardziej pociąga go to co nieznane i niedostępne. Łatwo zmienia decyzje, ma nierówny charakter. Żyje chwilą i tak jakby tymczasowo. Interesuje go wiele rzeczy naraz, wykonuje często kilka zawodów. Jest zwolennikiem postępu i nowości. Można mu zarzucać nieporządek i nadmiar improwizacji. Ma dużo pomysłów i umysł konceptualny, natomiast nie sprawdza się tam, gdzie potrzebna jest systematyczność i wytrwałość. Budzi zaufanie w ludziach.
Jest to imię odpowiednie dla osób urodzonych w znaku Wodnika. Dobre też dla Bliźniąt, Skorpionów, Strzelców i Lwów.
Imieniny obchodzi 25 lipca

 

Lech
Zapis runiczny imienia -
Ma w sobie cechy władcze, niekiedy zapomina że żyjemy w świecie demokracji. Zwykle wiedzie mu się życiu, zajmuje eksponowane stanowiska, lubi się uczyć i osiąga dobre wyniki w kształceniu zarówno swoim jak innych. Bywa czarujący i szarmancki.
 

Leszek
Zapis runiczny imienia -
Spokojny, pogodny i bardzo rodzinny. Kocha dom i spotkania z przyjaciółmi/ Nie dąży zwykle do wielkiej kariery, ponieważ ceni sobie spokój i woli oddawać się przyjemnościom. Często poświęca zbyt dużo czasu na zajęcia hobbystyczne. Powinien wykonywać zawody lub fincie społeczne niosące pomoc potrzebującym.

 

Lucyna
Zapis runiczny imienia -
Jest niezwykle ambitna, pracowita, uparta i bardzo konsekwentna. Z jednej strony konwencjonalna, jednakże bywają chwile kiedy ma skłonność do refleksji i filozofowania. Surowo ocenia innych, jednocześnie stawia sobie bardzo wysokie wymagania. Jest chłodna i powściągliwa w sposobie bycia, ukrywa czułe i wrażliwe wnętrze. Jest altruistką, pomaga czynem, bez werbalizowania uczuć. Doskonale organizuje pracę swoją i innych ludzi. Jest sprawiedliwym i dobrym szefem. 

 

Ludwik

Zapis runiczny imienia -

Mogę śmiało powiedzieć ,że to facet idealny. Czuły , delikatny, myśli przyszłościowo a w dodatku nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Układ nerwowy i kostny do bacznego przeglądu.

 

Luiza

Zapis runiczny imienia -

Luiza to kobieta która będzie szukała w swoim życiu mocnych wrażeń, może też postawić na to, że samotnie wychowa dziecko. Jest istotą która pragnie cudów w życiu ale często jej racjonalne myślenie wykluczy możliwość ich realizacji. Przemiana materii i kościec to jej słabe punkty.
 

Łucja
Zapis runiczny imienia -
Znaczenie - urodzona o świcie.
Jest to osoba dynamiczna i radosna. W życiu prywatnym nieco chłodna i stawiająca wiecznie warunki partnerowi, ale jest bardzo wrażliwa i kochać potrafi bardzo mocno, gdyby groziło niebezpieczeństwo ukochanej osobie zamieni się z kotki w walczącą lwicę.
W życiu zawodowym władcza, nieprzystępna i trzymająca dystans, ale lojalna i sprawiedliwa. Potrafi osiągać cele dla innych będące poza zasięgiem.

 

Łukasz
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzenia greckiego, znaczy mniej więcej znaczy urodzony o świcie, charakteryzuje mężczyznę o średniej dynamice działania, ale, realizującego swe marzenia skutecznie i bezzwłocznie, najczęściej ma wiele szczęścia i łatwo zyskuje uznanie. Jest romantyczny i ma wielką intuicję, co nie przeszkadza mu stąpać mocno po ziemi..
Jest czarujący i łatwo zdobywa kobiece serca.
 

Maciej
Zapis runiczny imienia -
Maciej to imię pochodzenia hebrajskiego, znaczy „dar Boga”. Imię Maciej promieniuje ciepłem, dostatkiem, kojarzy się z szumem sadów, zacisznym domem, spokojną wsią, dostatkiem, wygodami i dobrobytem.
Maciej kojarzy się z człowiekiem, który nie jest w stanie nikogo skrzywdzić, urazić, ani zaniedbać. Mało jest imion, które równie silnie budzą takie zaufanie. Potrafi być oddanym przyjacielem. Maciej ma głębokie zaufanie do swojej natury i do własnego losu. Żyje tak, jakby nic złego nie mogło się przytrafić ani jemu, ani jego bliskim. Jeżeli zaś los chwilowo mu nie sprzyja, Maciej zawsze może liczyć na rodzinę i przyjaciół. Macieja cechuje spokój i równowaga ducha. Umie też właściwie wykorzystywać nadarzające się okazje, również w interesach. Ceni sobie uroki życia małżeńskiego i rodzinnego. Rozumie kobiety. Potrafi otoczyć się rzeczami pięknymi i wygodnymi, ma dobry gust. Żywi szacunek dla historii i przyrody. Bywa kolekcjonerem różnych cennych przedmiotów, a często też dzieł sztuki. Jest dobrym doradcą, na jego opiniach można polegać. W jego życiowej karierze raczej rzadko zdarzają się nagłe zrywy i gwałtowne zmiany, stawia na spokój i stopniowy rozwój. Ma dobrą intuicję, jeśli chodzi o sprawy finansowe i potrafi dochodzić do znacznych dostatków nawet w mało sprzyjających czasach.
Imię Maciej najlepiej zestrojone jest ze znakiem Byka. Jest to również dobre imię dla Raka, Wagi, Ryb i Panny. Dla wielu znaków to imię będzie miało działanie terapeutyczne, tylko dla Barana nie będzie odpowiednie
Imieniny obchodzi 30 Stycznia, 24 Lutego, 14 Maja.

 

Magdalena
Zapis runiczny imienia -
Magdalena to prawdziwa instytucja charytatywna. Pionierka, organizatorka, matka, żona i kochanka, przyjaciółka i człowiek przez wielkie C. Troskliwa i prawdziwa taka jest MAGDALENA. Sprawy hormonalne i krążeniowe do kontroli.


Maksym
Zapis runiczny imienia -
Pochodzenie łacińskie Maxymus. Jest to mężczyzna stworzony do sprawowania władzy, jeżeli zechce może stać na szczytach hierarchii społecznej. Prywatnie kochający i opiekuńczy.

 

Maksymilian
Zapis runiczny imienia -
Człowiek tak nazwany jest człowiekiem szczęśliwym, wszystko mu w życiu sprzyja, ma dobrego współmałżonka, zdolne dzieci, szanowanych ojców, zajmuje wysokie stanowiska. Sam jest inteligentnym, kulturalnym, dobrym, pracowitym i uzdolnionym przywódcą. Spotyka go uznanie w społeczeństwie i szacunek współziomków. Jest przy tym odważny, potrafi łanie przemawiać, prezentuje się korzystnie. Jest wrażliwy na ludzką dolę, posiada twórczy umysł, chętnie służy innym. Dba również o rodzinę, dom prowadzi wzorowo. Troszczy się o dobre imię swoich współpracowników. Jest dobrym, współmałżonkiem, uczciwym rodzicem, i wzorowym gospodarzem.
 

Małgorzata
Zapis runiczny imienia -
Runicznie to istotka o bardzo wielkim sercu i kochanej duszy. Jest bardzo ambitna lecz czasami za bardzo gdzieś ją gna i nie można jej już zatrzymać. Jej zadaniem życiowym jest rodzina i związki i oby jak najmniej było z tym problemów. Małgosie powinny bardzo uważać na sprawy kobiece i krążenie.
 

Maria
Zapis runiczny imienia -
Pochodzenia hebrajskiego. Kobieta bardzo wrażliwa , potrafi mocno kochać ale nie jest jej obce uczucie nienawiści, jeżeli pożąda to z całego serca. Jej przeznaczeniem jest pomoc bliźnim i „braciom mniejszym”, .Do puki nie nauczy się kochać bezwarunkowo, mogą ją spotykać zawody miłosne. Jako matka wymagająca i cierpliwa, ale bywa też despotyczna.

 

Marianna
Zapis runiczny imienia -
Zdecydowane, pracowite, zazdrosne ale posiadają bogactwo miłości i czułości. Są skryte, nie lubią ujawniać swoich myśli i uczuć jednak jeśli z czymś się nie zgadzają potrafią ostro się przeciwstawić. W życiu spokojnie podążają utartymi ścieżkami, nie starają się błyszczeć, mało towarzyskie. Łatwo je zranić lub obrazić. Najważniejsze w miłości jest dla nich dawanie.
 

 Marta
Zapis runiczny imienia -
Imię pochodzące z języka aramejskiego. Oznacza gospodynię. Panią domu. Numerologicznie Marta jest trójką. Trójka lubi być w centrum zainteresowania. To właśnie o ludziach o tej wibracji mówi się "dusza towarzystwa". Niezwykle rozrywkowa potrafi wspaniale zainspirować do działania i zabawy. Owarta, serdeczna, ciepła, obdarzona magnetyzmem Trójka na pewno nie ma problemów z oczarowaniem otoczenia. Życiowi optymiści umiejący w pełni cieszyć się życiem i korzystać z okazji, które się nadarzają. Lubiane, kochane lub wręcz uwielbiane przez przyjaciół czują się jak ryba w wodzie brylując w towarzystwie. Mają ogromnie dużo entuzjazmu, energii i spontaniczności. Są czarujące, elokwentne, czym zyskują sympatię otoczenia. Lubią wygodę, luksus i pobłażanie sobie. Często dzięki swej fascynującej osobowości są rozpieszczane i wtedy mogą stracić kontakt z rzeczywistością nazbyt folgując swoim wadom.

 

Martyna

Zapis runiczny imienia -
Martyna to człowiek instytucja charytatywna ale jest wolna kobietą i mało co ja przekona aby z tej wolności zrezygnować. Może zajmować się zawodami bardzo popularnymi od adwokata do dziennikarza przez psychologa .Tarczyca i serce to słabe punkty Martyny.

 

Marzena
Zapis runiczny imienia -
Bardzo silna indywidualność, realizuje się przez miłość i dawanie innym. Domatorka, dobra, troskliwa matka. Może być dobrym pedagogiem. Ma skłonność do nadmiernego poświęcania się, manipulowania najbliższymi, również stosując szantaż emocjonalny. Daje wsparcie, ale wymaga opieki. Brak wzajemności powoduje w niej złośliwość, zazdrość, skłonność do nadmiernej krytyki. Przez swoją nadopiekuńczość ogranicza wolność innych. Wchodząc w związki z mężczyznami Marzena musi być bardzo ostrożna i uważna, ponieważ ma skłonność do przyciągania bardzo trudnych partnerów. Musi uważać aby nie stać się ofiarą.
 

Mateusz
Zapis runiczny imienia -
Jest to imię pochodzenia hebrajskiego i oznacza - dany przez Boga. Mężczyzna o tym imieniu jest człowiekiem niezwykle odpowiedzialnym, prawdomównym, sprawiedliwym, dobrodusznym. Raz podjęte ustalenia i raz dane słowa, realizuje z żelazną konsekwencją, choćby miały mu przynieść straty. Jest konserwatystą w swych przekonaniach, wychowuje dzieci zgodnie z tradycją ojcowską, kocha żonę nad wyraz szczerze. Nie uznaje wolnej miłości. Ofiarnie służy sprawie publicznej, udziela pomocy innym osobom. Jeżeli obierze kierunek studiów humanistycznych - zostaje duszpasterzem.

 

Mirosław
Zapis runiczny imienia -
Osoby o tym imieniu są osobami niezależnymi, potrafią walczyć o swoje. Posiadają twardy charakter. Często stawiają na swoim. Są bardzo obiektywni i potrafią się przyznać do błędu. Można ich określić mianem dumnych awanturników. Są skłonni do szybkiego działania, ale nieraz także przychodzi w ich życiu czas na refleksję. Jeżeli chodzi o naukę to kierują się w stronę nauk ścisłych, a także technicznych. Zawody, które są dla nich odpowiednie to : weterynarz, inżynier, wojskowy. W życiu codziennym i uczuciowym są osobami bardzo towarzyskimi, nie lubią samotności. Mówi się o nich, że są w „czepku urodzeni” Osiągają sukces nawet wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewa.Monika
Zapis runiczny imienia -
Nie wiadomo, co pierwotnie znaczyło imię Monika. W języku greckim jest podobne słowo *monos*, czyli "jedyny", ale wcale nie jest pewne, czy Monika to imię greckie. Monika jest numerologiczną dwójką. Dwójka daję swoim podopiecznym szczególną wrażliwość na innych, takt, usłużność i altruizm. Osoby te łatwo nawiązują kontakty z otoczeniem, a ze względu na swój łagodny charakter i niechęć do nadmiernego wyróżniania się są bardzo lubiane. Kochają wszelkie przejawy piękna, są wyrafinowanymi estetami. Często mają kontakt ze sztuką w różnym wydaniu. Są delikatne, powściągliwe, nieco nadwrażliwe i dyplomatyczne.
Roztaczają wokół siebie aurę spokoju, delikatności i wdzięku. Ich nieśmiałość, marzycielskość, skromność i prostoduszność mogą czasem przysporzyć kłopotów w kontakcie z rzeczywistością, a szczególnie nie radzą sobie z osobnikami ordynarnymi i kłótliwymi. Urodzona subtelność nie pozwala im na podobne zachowania toteż mogą się czuć w takich sytuacjach wytrącone z równowagi. Nastroje Dwójki są ściśle związane z otoczeniem. W sprzyjających warunkach potrafią rozkwitać, tryskać radością i pozytywną energią, która w warunkach negatywnych zostaje stłamszona.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.